Zostań „Mistrzem Techniki Beniaminka”!

Od 2020 roku startujemy z nowym projektem w Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno. „Mistrz Techniki Beniaminka” to projekt skierowany do naszych zawodników i zawodniczek, w którym będą mogli doskonalić swoje umiejętności piłkarskie poza treningami.

mistrz_techniki

Na czym polega projekt „Mistrz Techniki Beniaminka”?

  • Trenerzy przygotowali dla naszych podopiecznych 60 wyzwań podzielonych na 6 poziomów.
  • Każdy z poziomów zawiera po 10 wyzwań w formie piłkarskich zadań domowych o zróżnicowanym poziomie.
  • Wyzwania zostaną przedstawione w formie video.

Radosław Gromala (koordynator ds. rozwoju w Beniaminku): „Celem projektu jest zachęcenie do doskonalenia swoich umiejętności piłkarskich poza treningiem. Wiemy jak dużą rolę odgrywa samodzielna praca, dlatego też szukaliśmy rozwiązania, jak zachęcić dziecko, by wybrało aktywne spędzanie wolnego czasu. Poprzez sportową rywalizację, zawodnicy i zawodniczki będą mobilizować się nawzajem do tego aby polepszyć swój poziom piłkarski. Mam nadzieję, że projekt spodoba się naszym podopiecznym i chętnie będą brać w nim udział. Powodzenia!”

Karty „Mistrza Techniki Beniaminka” będą do odebrania u trenerów prowadzących poszczególne drużyny. Znajdziecie na nich Regulamin i Zasady projektu, a na wszystkie pytania odpowiedzą także nasi trenerzy.

Rywalizację rozpoczynamy od stycznia 2020 roku. Kto pierwszy wykona wszystkie zadania zostanie „Mistrzem Techniki Beniaminka”!