Podsumowanie jesiennej edycji turniejów „PROFBUD Arena Cup”!

Zakończył się cykl jesiennych jednodniowych turniejów „PROFBUD Arena Cup” organizowanych przez Akademię Piłkarską Beniaminek PROFBUD Krosno. Podczas 6 turniejów zagrało w sumie 104 drużyny. Cykl rozpoczął się 16 listopada turniejem dla 8 latków, a ostatni szósty turniej zakończyliśmy 1 grudnia rozgrywkami dla 13 latków.

PAC_2018

W sumie rozegrano 365 meczów, w których zagrało łącznie 938 dzieciaków. Proszę sobie wyobrazić radość kiedy piłka wpadała do siatki, a miało to miejsce aż 1944 razy, bo tyle strzelono goli podczas sześciu turniejów jesiennych „PROFBUD Arena Cup”. Zagrały z nami drużyny lokalne z okolic Krosna, z całego województwa Podkarpackiego, ale także z Lubelszczyzny czy Małopolski. Mało tego, na „PROFBUD Arenie” zameldowały się także drużyny ze Słowacji jak Partizan Bardejov, Slavoj Trebisov czy CFT MFK Vranov oraz zespoły z Ukrainy jak Proffiball Chmielnicky czy FS KMS Truskavets, co uczyniło cały turniej międzynarodowym.

PAC_2011_4

Okazja do szlifowania formy była ogromna ponieważ łączny czas trwania wszystkich meczów to 4845 minut czyli prawie 80 godzin gry w świetnych warunkach na murawie w „PROFBUD Arenie”. Podczas turnieju toczono bardzo wyrównane piłkarskie pojedynki. W przerwie pomiędzy fazą grupową, a finałową Animatorzy z Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie dbali o to by zawodnicy dobrze się bawili i byli dobrze rozgrzani przed finałowymi starciami. O poczęstunek podczas turnieju również zawodnicy nie musieli się martwić gdyż zadbali o to właściciele Piekarni Kiełtyka, wody Jurajskiej, a także supermarketu Kaufland w Krośnie.

PAC_2011_5

Każda z drużyn została nagrodzona dyplomem, upominkiem rzeczowym a także kuponami rabatowymi dla zawodników i trenerów od sklepu sportowego Sportsale. Dodatkowo trzy najlepsze zespoły każdego z turniejów otrzymały medale i puchary, które ufundował Partner Beniaminka firma DECOR. Dla zespołów podczas wręczania nagród była także przewidziana niespodzianka od Partnera Technicznego Akademii Piłkarskiej Beniaminek Profbud Krosno – firmy CUTLINE. Wszyscy zawodnicy z jednej z drużyn do której uśmiechnęło się szczęście otrzymali bidony. Również firma Cutline dbając o pozytywną atmosferę podczas turnieju nagradzała najsympatyczniejszą drużynę w każdym roczniku voucherem o wartości 500 zł do wykorzystania w swoim sklepie.

PAC_2011

Turniej był rozgrywany pod patronatem Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie. Przedstawiciele OZPN wręczali nagrody zawodnikom podobnie jak przedstawiciele Podkarpackiego Domu Ubezpieczeń, firmy Sportsale czy Falafel Kebab, w których to lokalach w weekendy trwania turniejów można było liczyć na promocje. Patronatem medialnym był popularny facebookowy portal „Na Spalonym”, który bacznie informuje o rozgrywkach toczonych w okręgu krośnieńskim. Relacje oraz galerie zdjęć z wszystkich sześciu turniejów „PROFBUD Arena Cup” edycji jesiennej autorstwa Animatorów z Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie są dostępne na Facebooku „PROFBUD Arena”, na który serdecznie zapraszamy.

Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno dziękuje za wsparcie także pozostałym partnerom turniejów „PROFBUD Arena Cup”, a były to firmy: ORLEN, Eko Piana, Restauracja Elwit, Gran-Pik Liwocz, Deli, Fulsport.

pac_partnerzy

Już niedługo ruszają zapisy do edycji zimowej turnieju „PROFBUD Arena Cup”. Zapraszamy już teraz wszystkie drużyny lokalne zrzeszone w OZPN Krosno i nie tylko do udziału w turniejach.

Kontakt
Łukasz Porcek – Organizator Turnieju
tel: 696 768 888, mail: lukasz.porcek@beniaminek.org