Relacje z turnieju „PROFBUD Arena Cup” w kategorii wiekowej U-13!

Ostatnim w jesiennej edycji turniejów „PROFBUD Arena Cup” był turniej w kategorii wiekowej U-13, w której udział wzięło aż pięć drużyn Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD KrosnoSporo rozegranych spotkań i minut spędzonych na murawie. Ciekawe pojedynki drużyn Beniaminka z rocznika 2007, 2008, Beniaminek Girls, a także chłopaków z Beniaminka Soccer Schools. Poniżej prezentujemy relacje trenerów z występu „biało-niebieskich.
pac_u13_2007_2

Beniaminek U-13: Jakub Barczak, Miłosz Bolek, Szymon Dębiczak, Remigiusz Dubiel, Kamil Janowski, Rafał Mikulski, Wiktor Węgrzyn.

pac_u13_2007_1

BSS U-13: Miłosz Biały, Nataniel Jakubczyk, Tobiasz Jastrząb, Tymoteusz Lisak, Karol Michna, Paweł Penar, Marcin Wolak, Szymon Wójcik.

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-13): „Dobre i ciekawe widowiska tworzyły obydwa zespoły podczas turnieju w „PROFBUD Arenie”. W drużynie U-13 poza zimnym prysznicem z dziewczynami z Beniaminek Girls wszystko się zgadzało i wyglądało bardzo pozytywnie, natomiast w drużynie BSS czasami mimo dobrej gry brakowało spokoju i skuteczności pod bramką rywala, gdyby ten element „zaskoczył” moglibyśmy pokusić się o jeszcze lepszy rezultat. Warto zaznaczyć, że oba zespoły przystąpiły do turnieju bez nominalnych bramkarzy, tym bardziej słowa uznania dla obu ekip. Gratulacje także dla rocznika młodszego i dziewczyn, drużyny te stawiały starszym chłopakom wysoko poprzeczkę. Dziękuję rodzicom za przygotowanie poczęstunku oraz pomoc przy organizacji turnieju.”

pac_u13_2008_2

Beniaminek U-12 I: Emilian Kulon, Patryk Delimat, Nikodem Majewski, Paweł Pelczarski, Dawid Kamyk, Piotr Knap, Jakub Borowski.

pac_u13_2008_1

Beniaminek U-12 II: Mikołaj Kwiatek, Julian Cecuła, Patryk Dydak, Miłosz Krowicki, Filip Haniebnik, Bartosz Szczepek.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-12): „Brawa dla zawodników obu zespołów U-12 za walkę i serducho zostawione na boisku. Dołożyliśmy też ciekawą i ofensywną grę więc było na co popatrzeć. Niestety tego dnia nie potrafiliśmy znaleźć recepty na ekipy z U-13 i trenera Kamila Pelczara. Podchodziliśmy do tematu w sumie trzy razy i czegoś brakowało. Wyboru „Najlepszego zawodnika drużyny” dokonali chłopcy i wyróżnienia powędrowały do Patryka Dydaka i Pawła Peczarskiego. Wielkie dzięki rodzicom za pomoc w organizacji turnieju i poczęstunek.”

pac_u13_girls

 

Beniaminek Girls: Karolina Jóżefczyk, Wiktoria Frydrych, Martyna Jasłowska, Antonina Domuchała, Maja Krychta, Amelia Futyra, Nikola Tłuściak, Milena Smoleń, Kinga Klimczak.

Jakub Kozner (trener Beniaminek Girls): „Mimo słabszego początku turnieju, drużyna złożona głównie z dziewczyn z rocznika 2007 w dalszej części złapała odpowiedni rytm i jak równy z równym rywalizowała z zespołami chłopców. Zaowocowało to dobrymi pojedynkami, a ostatni mecz w fazie grupowej z Beniaminkiem U-13 okazał się naszym najlepszym spotkaniem. Takie występy dają motywację do dalszej pracy!”