You’ll Never Walk Alone! „PROFBUD Cup 2019” dla mamy Bartka!

Już w najbliższy weekend (7-8 grudnia) będziemy emocjonować się piłkarskimi pojedynkami podczas turnieju „PROFBUD Cup 2019”. Będzie to wielkie futbolowe wydarzenie podczas którego postaramy się także pokazać wielkie serca i zebrać jak najwięcej pieniędzy na leczenie mamy Bartka – wychowanka Beniaminka.

profbud_cup_charytatywnie_2

Dzięki drużynom uczestniczącym w turnieju, także wspaniałym ludziom mamy mnóstwo znakomitych piłkarskich trykotów, które mają swoją historię i będą doskonałą pamiątką dla sympatyków futbolu! Koszulki wielu znanych klubów, także reprezentacyjne, piłki z autografami, proporczyki będzie można wylicytować podczas turnieju.

Piłkarscy sympatycy będą mieli możliwość zdobycia koszulek praktycznie wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju. Będzie koszulka „Gwiazdy Turnieju” FC Porto, będą także kolejnych zagranicznych drużyn MTK Budapeszt, AS Trencin, Karpaty Lwów, Gentofte Futbold Akademi, będzie reprezentacyjny trykot Ukrainy U-20 – Mistrzów Świata w tej kategorii wiekowej z turnieju rozgrywanego w tym roku w Polsce. Na nasz apel pozytywnie zareagowały także ekstraklasowe kluby uczestniczące w turnieju i będzie okazja zdobycia koszulek Legii Warszawa, Lecha Poznań, Zagłębia Lubin, Górnika, Zabrze, Wisły Kraków, Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin, także Znicza Pruszków.

To jeszcze nie wszystko! Korona Kielce, obecny klub Bartka, słysząc o naszej akcji włącza się do pomocy dla mamy ich zawodnika. Serdecznie dziękujemy za piękny gest trenerom związanym z Koroną Kielce jak Tomasz Wilman, Jacek Kubicki i ich kolegom, którzy tak mocno wsparli cel i są z obecnym zawodnikiem Korony na dobre i na złe, my jako organizatorzy turnieju „PROFBUD Cup” zrobimy co w naszej mocy, by jak najlepiej to wykorzystać i pomóc! W akcję dla Mamy Bartka zaangażowali się także byli „Koroniarze”, którzy grają w innych klubach, jak również „Oldboye Korony” którzy nie tak dawno uczestniczyli w organizowanym przez Karpaty charytatywnym turnieju futsalowym w Krośnie!

koszulka_akcja_1

Mamy oczywiście koszulki Korony Kielce, mamy już koszulkę Widzewa Łódź, który ma wielu fanów w Krośnie – do zdobycia będzie „9” Marcina Robaka z autografami! Mamy także meczowe trykoty z autografami zawodników Cracovii Kraków (4. Sergiu Hanca), Rakowa Częstochowa (91. Felicio Brown Forbes), Arki Gdynia (10. Nabil Aankour), ŁKS-u Łódź (22. Łukasz Sekulski), Warty Poznań (2. Krzysztof Kiklaisz), Stali Stalowa Wola. Otrzymaliśmy także od Bartka piłkę oraz proporczyk z meczu Młodzieżowej Ligi Mistrzów pomiędzy Koroną Kielce i hiszpańskim Realem Saragossa.

Mieliśmy także koszulkę Korony od Bartka, w której zagrał w meczu „UEFA Youth League” Korona Kielce – Real Saragossa, ale już nie mamy, bo podczas sobotniego turnieju gościliśmy naszego wychowanka w „PROFBUD Arenie” i zlicytowaliśmy ją za 500 zł i jest już ona w posiadaniu Pana Jaromira Kocota z firmy Cutline. Dziękujemy!

b_pretnik_koszulka

To jeszcze nie koniec! Bo napływają do nas zgłoszenie i informacje o kolejnych koszulkach i jak tyko do nas dotrą to przedstawimy kolejne kluby, a szykują się prawdziwe hity! Pierwsze licytacje planujemy na sobotę około godziny 14:00! Koszulki będziemy licytować także w czasie niedzielnych finałów.

Kolejny hit to koszulka Łukasza Piszczka zawodnika Borussii Dortmund z autografem! Świetna piłkarska pamiątka będzie do wylicytowania już w najbliższy weekend podczas turnieju „PROFBUD Cup 2019”! Dziękujemy jednemu ze sponsorów Borussii Dortmund firmie „SIGNAL IDUNA” za przekazanie koszulki na naszą „Akcję Charytatywną dla Pani Joli” oraz rodzicom zawodników naszej Akademii za pilotowanie sprawy i pozytywny finał.

koszulka_akcja_3

Podczas „PROFBUD Cup 2019” będziecie mogli wylicytować koszulkę Zagłębia Lubin z autografami zawodników tej ekstraklasowej drużyny, a także koszulkę Lecha Poznań z nr „8” Antka Kozubala. Tato Kacpra przekazał nam koszulkę w imieniu klubu naszych przyjaciół – Zagłębia Lubin. Natomiast koszulka Antka to jego prezent świąteczny gdy trafił do Lecha, który podarował Beniaminkowi. Cel jest szczytny i zrozumiały – YNWA!

koszulka_akcja_2

Podczas turnieju nasi wolontariusze będą także zbierać pieniążki do puszek, a w sklepiku przygotowywanym przez rodziców zawodników Beniaminka będzie może zjeść przepyszne smakołyki, napić się wyśmienitej kawy lub herbaty, zjeść zdrowe owoce i całkowity dochód także zostanie przeznaczony na leczenie Pani Joli. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków piłki nożnej oraz mieszkańców Krosna i okolic na „PROFBUD Cup”, by cieszyć się futbolem i pomagać!

You’ll Never Walk Alone!