„Dzielę się wiedzą”, tym razem w praktyce – prezentacja trenera Tomkiewicza ze stażu w Benfice!

O 22:30 zamykając „PROFBUD Arenę” zakończyliśmy kolejny ciekawy dzień w naszej Akademii! Ostatnio prezentowaliśmy cykl artykułów „Dzielę się wiedzą” przygotowywanych przez naszych trenerów, tym razem zrobiliśmy to w praktyce.

staz_benfica_3

Za nami mega inspirujący wieczór – najpierw pokazowy trening prowadzony przez trenerów Pawła Tomkiewicza i Radosława Gromalę z grupą zawodników Beniaminka Profbud Krosno, a następnie prezentacja trenera Tomkiewicza dotycząca odbytego stażu w Benfice Lizbona w której uczestniczyło ponad 20 trenerów z Beniaminka, naszych Oddziałów, klubów partnerskich, zaprzyjaźnionych Akademii.

staz_benfica_4

Przykładowe ćwiczenia zaczerpnięte z treningów Akademii Benfiki Lizbona i Campu Comtcoaching.club, ciekawostki z wyjazdu do Portugalii, dyskusje trenerów, a wszystko po to, by się inspirować, szukać rozwiązań, przekładać na „nasze podwórko” to co widzimy u najlepszych i jak najlepiej szkolić na nasze możliwości, czy to w Krośnie, czy Brzozowie, Dukli, Gorlicach, Iwoniczu, Jedliczu, Nienaszowie, Rogach, Targowiskach …

staz_benfica_5 staz_benfica_2