Relacja z rozgrywek „PROFBUD Ligi” dla Klubów Partnerskich Beniaminka

Po południu 9 listopada rozegrana została finałowa kolejka „PROFBUD Ligi” dla Klubów Partnerskich Beniaminka. Przez trzy dni rozgrywkowe każdy z 12 zespołów uczestniczących w lidze rozegrał w sumie 15 spotkań po 15 minut spędzając 225 minut na murawie. Piłkarskie pojedynki toczyły się równocześnie na trzech boiskach w „PROFBUD Arenie”.

PL_2019_4

Zwycięzcą w kategorii U-11 okazała się drużyna Tempa Nienaszów, natomiast kategorię U-9 wygrała drużyna MOSiR Dukla. Pierwsze trzy zespoły w obydwu kategoriach zostały nagrodzone okazałymi pucharami, a zawodnicy drużyn „Top 3” otrzymali medale, odpowiednio w kolorze złotym, srebrnym i brązowym. W „PROFBUD Lidze” oglądaliśmy w akcji także drużyny Orzełków Brzozów, Orzełka Bażanówka oraz gospodarzy z Beniaminka Soccer Schools.

PL_2019_1

Galerie zdjęć na Facebooku Beniaminka – Foto Michał Rysz:

Łukasz Porcek (organizator „PROFBUD Ligi”): „Cieszymy się, że podczas tych trzech dni rozgrywkowych gościliśmy na naszym obiekcie kluby partnerskie, które chciały podnosić umiejętności swoich zawodników dzięki boiskowej rywalizacji z innymi zespołami. W sumie w rozgrywkach udział wzięło około 160 zawodników i zawodniczek. Gratulujemy wszystkim zespołom dobrej postawy i fajnej sportowej rywalizacji!”

PL_2019_2