Czas na kategorie U-10 i U-11! W weekend kolejne turnieju „PROFBUD Arena Cup”!

Przed nami kolejny weekend z turniejami „PROFBUD Arena Cup”! W sobotę i niedzielę emocjonujące piłkarskie rozgrywki z udziałem 36 drużyn z rocznika 2009 i 2010. Dokładnie tyle samo zespołów zagrało w ubiegłym tygodniu w kategorii wiekowej U-8 i U-9, po murawie biegało 331 uczestników, a piłka wpadało do bramki ponad 650 razy! Czy w ten weekend uda się pobić ten świetny strzelecki wynik?

PAC_2011_4

„PROFBUD Arena Cup” to dynamicznie rozgrywane turnieje w komfortowych warunkach, w ciągu niecałych sześciu godzin równocześnie na trzech boiskach rozegrane zostaną aż 63 piłkarskie pojedynki. Podczas pobytu w „PROFBUD Arenie” każdy z zespołów siedem razy wybiegnie na murawę spędzając na niej w tym czasie ponad 90 minut. Mnóstwo gry, spory wachlarz możliwości dla trenerów i zawodników, by ćwiczyć trenowane na zajęciach elementy i w warunkach meczowych podnosić umiejętności dzieciaków.

PAC_2011_5

Zapraszamy sympatyków dziecięcej piłki nożnej w najbliższy weekend do „PROFBUD Areny”. Kto zagra w kategoriach wiekowych U-10 i U-11 oraz jaki jest podział na grupy, terminarz gier możecie sprawdzić pod poniższymi linkami:

Kategoria wiekowa U-10

Kategoria wiekowa U-11

Na Facebooku obiektu – „PROFBUD Arena” zamieszczamy zdjęcia z kategorii wiekowej U-8 i U-9, a w przyszłym tygodniu ukażą się zdjęcia z sobotnich i niedzielnych spotkań.

pac_plakat1