Piękna gra i świetna zabawa podczas „Festiwalu Beniaminek Soccer Schools”!

W sobotę 9 listopada uczestnicy „Festiwalu Beniaminek Soccer Schools” po raz trzeci spotkali się w „PROFBUD Arenie” rozgrywając finałowe pojedynki. Oprócz emocjonujących rozgrywek piłkarskich, na dzieciaki czekały także niespodzianki jak na przykład „malowanie twarzy”, z których nasi zawodnicy i zawodniczki chętnie korzystali.

bss_festiwal_2019_1

Na murawie można było po raz kolejny spotkać Lwa Beniamina, a na zakończenie Festiwalu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal – dla wielu był to pierwszy medal w życiu! Przed rozpoczęciem Festiwalu wszystkie drużyny uroczyście odśpiewały „Hymn Polski” z okazji przypadającego na 11 listopada „Święta Niepodległości”.

bss_festiwal_2019_4

Łukasz Porcek (organizator Festwalu BSS): „Zakończyliśmy zmagania w Festiwalu Beniaminek Soccer Schools. Graliśmy przez trzy dni rozgrywkowe w kategoriach U-7 U-9 oraz U-11 i przez te trzy kolejki mogliśmy oglądać wiele świetnych pojedynków w grach 3 na 3. Nie były prowadzone żadne klasyfikacje dzięki czemu zawodnicy bez presji wyniku mogli po prostu ćwiczyć w grze to co na co dzień trenują podczas zajęć, popełniać błędy i je naprawiać. Gratuluję świetnej postawy i dziękujemy wszystkim dzieciakom i trenerom za udział w Festiwalu.”

bss_festiwal_2019_2

Galerie zdjęć z Festiwalu można oglądać na Facebooku | Foto Michał Rysz:

Materiał video na TV Beniaminek

bss_festiwal_2019_5