Beniaminek PROFBUD Krosno zagra w jubileuszowym „X Turnieju Sokolika”!

Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno otrzymała zaproszenie na „Turniej Sokolika o Puchar Wiśniowski”, który zostanie rozegrany początkiem czerwca 2020 roku. W jubileuszowej X edycji zagrają drużyny z rocznika 2010, a na liście uczestników są wielkie europejskie marki!

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii): „Zaproszenie Beniaminka to docenienie za dwanaście lat ciężkiej pracy na rzecz futbolu w Polsce, za to co dla nas i dla dzieci robi Paweł Malinowski i jego firma PROFBUD, też dzięki temu otwiera się dla nas droga, dla dzieci z Beniaminka do gry z tak renomowanymi drużynami z Europy. Warto się starać, marka Beniaminka PROFBUD Krosno jest doceniana, a nasza współpraca z Tomaszem Popielą trwa od 2013 roku, kiedy się poznaliśmy się na „PROFBUD Cup 2013” w Krośnie. Jesteśmy pełni uznania jaki wkład w rozwój futbolu młodzieżowego w Polsce daje twórca „Turnieju Sokolika” i cieszymy się, że w 2020 roku będziemy mogli być częścią tego piłkarskiego święta”.

sokolik_2020_2

Wszystkie informacje o „X Turnieju Sokolika o Puchar Wiśniowski” można znaleźć na Facebooku turnieju – www.facebook.com/turniejsokolika

Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka U-10): „Rocznik 2010 to fajna grupa zawodników, która czyni wielkie postępy. Rywalizacja trwa i zapraszamy do nas, do Beniaminka utalentowanych chłopców którzy chcą zrobić krok w przód w szkoleniu, zobaczyć jak jest w Beniaminku, a także spełniać marzenia jakim są udziały w takich turniejach jak „Sokolik Cup”, czy „Gorący Potok” gdzie graliśmy, nasze „PROFBUD Cup”, „Orlen Beniaminek Krosno Cup” i inne renomowane turnieje w których gra Beniaminek w Polsce i zagranicą.”

sokolik_2020_1