Startują jesienne turnieje „PROFBUD Arena Cup”!

Już w najbliższy weekend „PROFBUD Arena” wypełni się młodymi adeptami futbolu, bo na zielonej murawie rozegrane zostaną turnieju „PROFBUD Arena Cup” w kategoriach wiekowych U-8 i U-9. To właśnie drużyny z roczników 2012 i 2011 zapoczątkują jesienną edycję, a w kolejnych weekendach do sportowej rywalizacji przystąpią ekipy z kategorii U-10, U-11, U-12 i U-13.

pac_plakat1

„PROFBUD Arena Cup” to dynamicznie rozgrywane turnieje w komfortowych warunkach, w ciągu niecałych sześciu godzin równocześnie na trzech boiskach rozegranych zostanie aż 63 piłkarskie pojedynki. W najbliższy weekend w Krośnie zagra 36 drużyn, po 18 w każdej kategorii wiekowej. W ciągu wspomnianych 6 godzin każdy z zespołów siedem razy wybiegnie na murawę spędzając na niej w tym czasie ponad 90 minut. Mnóstwo gry, spory wachlarz możliwości dla trenerów i zawodników, by ćwiczyć trenowane na zajęciach elementy i w warunkach meczowych podnosić umiejętności dzieciaków.

Zapraszamy sympatyków dziecięcej piłki nożnej w najbliższy weekend do „PROFBUD Areny”. Kto zagra w kategoriach wiekowych U-8 i U-9 oraz jaki jest podział na grupy, terminarz gier możecie sprawdzić pod poniższymi linkami:

Kategoria wiekowa U-8

Kategoria wiekowa U-9