Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (12)

To już sama końcówka w rozgrywkach ligowych w pierwszej części sezonu 2019/2020. W niedzielę nasze drużyny rozegrały pięć spotkań, a dla trzech naszych ekip były to ostatnie ligowe pojedynki w rundzie jesiennej. Beniaminek U-14 przypieczętował Mistrzostwo Podkarpacia, a z drużyny U-15 i U-11 wskoczyły na podium plasując się na III miejscach w swoich ligach.


b_2005_liga

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal Stalowa Wola 2:1

Bramki: Jakub Michalski, Patryk Szczurek. 
Asysty: Kamil Czekański 2. 

Beniaminek U-15: Franciszek Cecuła – Błażej Korzeniowski, Igor Zarzyka, Antoni Patla, Kamil Czekański, Miłosz Kluczek, Norbert Barczak, Fabian Gacek, Wojciech Kotulak, Patryk Szczurek, Jakub Michalski oraz Krystian Okólski, Kamil Bęben, Miłosz Koczera.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15): „Zagraliśmy solidne zawody i w pełni zasłużyliśmy na trzy punkty. Jestem zadowolony z operowania piłką i konstruowania akcji ofensywnych. Było kilka mankamentów, ale w każdym meczu można się do czegoś przyczepić. Całą rundę jesienną oceniłbym na czwórkę z plusem. Ambicję mieliśmy większe, ale przytrafiły nam się słabsze mecze. Nie było drużyny poza zasięgiem w naszej lidze. Ze Stalą Mielec toczyliśmy wyrównane boje. Drużyna z Mielca wygraną w lidze i walkę o CLJ zawdzięcza solidnej i konsekwentnej grze przez całą rundę. „


Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Młodszego
Czarni Jasło – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:3

Bramki: Emanuel Gibała 2, Dawid Krzywda. 

Beniaminek U-14: Karol Borowski – Jakub Kościelniak, Franciszek Urbanik, Mirosław Urbanik, Krystian Paczkowski, Antoni Krawiec, Krzysztof Kolanko, Szymon Gierlach, Dawid Krzywda, Antoni Aszklar, Emanuel Gibała oraz Jakub Kalityński, Szymon Salamon, Kornel Półchłopek, Kamil Świątek, Dawid Cyrkiel.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-14): „Spotkanie pod kontrolą, z czego jestem bardzo zadowolony. Jeżeli miałbym szukać jakiś mankamentów to pewnie bym mógł się doczepić do skuteczności, ale do samej jakości operowania piłką nie mogę mieć większych zastrzeżeń. Gratuluję chłopakom dobrej postawy i zwieńczenia swojej pracy w tej rundzie. Śpiew i radość w szatni w pełni zasłużona. Brawo!”


Podkarpacka 3 Liga Trampkarza Młodszego
SMS Stal Mielec – Beniaminek Soccer Schools 10:1

Bramka: Maks Chilik.
Asysta: Hubert Szuba.

BSS U-14: Szymon Filipiak – Aleksander Pyter, Arkadiusz Smoleń, Maks Chilik, Paweł Penar, Mikołaj Gębala, Wiktoria Frydrych, Karolina Józefczyk, Szymon Szmyd, Kinga Głód, Dawid Gembicz oraz Janek Domaradzki, Miłosz Biały, Mateusz Kandefer, Hubert Szuba, Miłosz Zajdel, Dominika Wiewiórska.

Dawid Kamola (trener BSS U-14): „Zasłużona wygrana Stali, wykorzystali swoje atuty i to oni byli zdecydowanie lepszą drużyną. Gratulacje dla nich! My zdawaliśmy sobie sprawę, że to nie będzie łatwy mecz, aczkolwiek walczyliśmy o każdą bramkę. Potrafiliśmy zagrać 25 minut na wysokiej intensywności i postawić się przeciwnikowi. Niestety w sytuacjach, gdzie wychodziliśmy w przewadze za długo zwlekaliśmy z decyzją lub podejmowaliśmy niewłaściwe. Dużo indywidualnych błędów w obronie. Brawa dla Maksa Chilika za bramkę meczu oraz Janka Domaradzkiego, który wybronił karnego – już drugiego w tej lidze! Pozostał ostatni mecz, w którym liczę na dobrą grę i udane zakończenie tej ligi. Jestem przekonany, że kibice dopiszą i stworzą wspaniałą atmosferę.”


b_2007_liga

Podkarpacka 1 Liga Młodzika Starszego
Karpaty Krosno – Beniaminek PROFBUD Krosno 2:0

Beniaminek U-13: Jakub Kasperkowicz – Jakub Barczak, Szymon Dębiczak, Remek Dubiel, Kamil Janowski, Miłosz Bolek, Rafał Mikulski, Szymon Wójcik, Karol Michna oraz Wiktor Węgrzyn, Marcin Wolak, Miłosz Ząbik, Tymek Lisak, Anna Skrzypczyk.

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-13): „Momentami niezłe spotkanie z naszej strony, jednak po raz kolejny nie ustrzegliśmy się błędów, z których tracimy bramki. Brakuje nam takiej kropki nad „i” pod bramką rywali, bo mieliśmy 2-3 sytuacje, w których powinniśmy lepiej się zachować. Podobał mi się charakter zespołu i momentami nasza gra. Teraz nadchodzi zima, czas aby poprawić rzeczy, które funkcjonowały w kratkę, a także zmian, które pozwolą nam wejść na wyższy poziom. Dziękuję zespołowi za całą rundę i bierzemy się do jeszcze cięższej pracy!”


b_2009_liga

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 – ZKS Stal Stalowa Wola 3:1

Bramki: Błażej Chilik, Kacper Zając, Piotr Bober.

Beniaminek U-11: Hubert Klara – Patryk Biskup, Kacper Zając, Kamil Samborski, Szymon Kotulak, Adrian Fejkiel, Błażej Chilik, Piotr Pelczarski, Szymon Krówka oraz Igor Wanik, Jakub Zygmunt, Piotr Bober, Bartosz Wajs, Bartosz Tarnawski.

Radosław Gromala (trener Beniaminka U-11): „Ostatni mecz w rundzie, podsumowując widać duży progres pomiędzy pierwszym meczem w lidze, a dzisiejszym spotkaniem. Wielkie podziękowania dla kibiców-rodziców, którzy przez całą rundę dopingowali naszych chłopaków w tych dobrych i gorszych chwilach!”