Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (8)

Kolejny ligowy weekend za nami! W ciągu trzech dni (4-6 października) nasze drużyny rozegrały sześć spotkań w Podkarpackich Ligach Trampkarzy i Młodzików oraz w Lidze Młodzika OZPN. Relacje z tych pojedynków prezentujemy poniżej.


Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – UKS SMS Stal Mielec 2:3

Bramki: Krystian Okólski, Mateusz Ukleja. 

Beniaminek U-15: Kacper Zych – Błażej Korzeniowski, Igor Zarzyka, Antoni Patla, Miłosz Koczera, Miłosz Kluczek, Norbert Barczak, Fabian Gacek, Wojciech Kotulak, Patryk Szczurek, Jakub Michalski oraz Kamil Bęben, Kamil Czekański, Mateusz Ukleja, Krystian Okólski.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15): „Mieliśmy przez cały mecz przewagę i wypracowaliśmy sobie 7-8 bardzo dobrych sytuacji lecz zabrakło skuteczności. Przeciwnik w tym elemencie był dużo lepszy i prawie wszystkie sytuacje zamienił na bramki.”


Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Młodszego
Stal Rzeszów – Beniaminek PROFBUD Krosno 2:5

Bramki: Krzysztof Kolanko, Szymon Gierlach, Dawid Krzywda, Emanuel Gibała, Mirosław Irzyk.

Beniaminek U-14: Karol Borowski – Jakub Kościelniak, Jakub Kalityński, Mirosław Irzyk, Krystian Paczkowski, Szymon Gierlach, Antoni Aszklar, Antoni Krawiec, Krzysztof Kolanko, Szymon Salamon, Emanuel Gibała oraz Konrad Krzywda, Mikołaj Moriak, Kornel Półchłopek, Kamil Świątek, Franciszek Urbanik, Dawid Cyrkiel.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-14): „Z pierwszej połowy jestem bardzo zadowolony, szczególnie z realizacji założeń przedmeczowych i sposoby gry. W drugiej odsłonie na plus tylko pierwsze 5-10 minut kiedy szybko podwyższyliśmy prowadzenie. Niestety dalszą część spotkania zupełnie nie po naszej myśli. Za bardzo cofnęliśmy się do defensywy i mieliśmy ogromne problemy z utrzymaniem się przy piłce. Stal mocno przycisnęła i tak naprawdę mieliśmy problem opuścić własną połowę boiska. W konsekwencji niedopuszczalne błędy i stracone bramki, którymi tylko napędziliśmy gospodarzy. Jest nad czym pracować więc zasuwamy jeszcze ciężej!”


Podkarpacka 3 Liga Trampkarza Młodszego
Stal II Rzeszów – Beniaminek Soccer Schools 3:0

BSS U-14: Jan Domaradzki – Mikołaj Gębala, Arkadiusz Smoleń, Miłosz Zajdel, Paweł Penar, Maks Chilik, Mateusz Kandefer, Hubert Szuba, Miłosz Biały, Szymon Szmyd, Dawid Gembicz oraz Szymon Filipiak, Miłosz Grygolec, Szymon Hejnar, Aleksander Pyter, Rafał Mikulski, Karolina Józefczyk, Wiktoria Frydrych.

Dawid Kamola (trener BSS U-14): „Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu. Zbyt duże odległości między formacjami oraz między zawodnikami w formacjach, co wykorzystali rywale. Druga zdecydowanie lepsza. Wyższemu poziomowi wyszkolenia technicznego rywala przeciwstawiliśmy zaangażowanie i chęć odrobienia wyniku. Kolejny dobry mecz w bramce Szymka Filipiaka. Teraz mamy dwa tygodnie na poprawę naszej gry.”


Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
UKS Szóstka Jasło – Beniaminek PROFBUD Krosno U-12 0:6

Bramki: Julian Cecuła 3, Paweł Pelczarski 2, Patryk Prajsnar. 

Beniaminek U-12: Mikołaj Kwiatek – Bartosz Szczepek, Patryk Delimat, Patryk Prajsnar, Julian Cecuła, Paweł Pelczarski, Miłosz Kubal, Nikodem Majewski, Miłosz Krowicki oraz Emilian Kulon, Gracjan Walczak, Jakub Borowski, Patryk Dydak, Piotr Knap, Jan Zych.

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-12): „Mecz w pełni pod kontrolą i przy większej skuteczności wynik mógł być jeszcze bardziej okazały. Nasz drużyna prezentowała się nieźle, nie mniej jednak stać nas na znacznie wyższy poziom gry. Dobrze, cierpliwie budowaliśmy akcje na połowie przeciwnika, ale brakowało przyśpieszenia gry, szczególnie pod bramką rywala.”


Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 – Sparta Leżajsk 6:0

Bramki: Szymon Krówka 2, Kacper Zajdel, Piotr Bober, Igor Wanik, Szymon Kotulak. 

Beniaminek U-11: Hubert Klara – Szymon Kotulak, Piotr Pelczarski, Igor Wanik, Błażej Chilik, Szymon Krówka, Piotr Bober, Kamil Samborski, Kacper Zając oraz Adrian Fejkiel, Jakub Zygmunt, Patryk Biskup.

Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka U-11): „Cieszy, że to co robiliśmy w ostatnich dniach na treningach jest realizowane w meczu, bo dobrze broniliśmy w tym spotkaniu chyba jedna interwencja rękoma naszego bramkarza. Natomiast zabrakło drugiego elementu w przekroju całego meczu, a to głównie na nim w tym spotkaniu mieliśmy się skupić wiedząc z jakim rywalem gramy. Szkoda zwłaszcza pierwszej połowy, bo tam słabiej to realizowaliśmy, druga połowa wyglądała dużo lepiej. Cóż trenujemy dalej, bo w następny weekend turniej eliminacyjny „PROFBUD Cup” w którym każdy dostanie szansę i zobaczymy jak chłopaki ja wykorzystają.”


bss_2019_2008_1

Liga Młodzika OZPN Krosno
Beniaminek Soccer Schools U-13 – Nafta Jedlicze 1:1 

Bramka: Wiktor Szczurek. 

BSS U-13: Jakub Piękoś – Adam Rymar, Eryk Szelc, Mateusz Wojnowski, Nataniel Jakubczyk, Oliwier Krowicki, Kamil Kuźmik, Maks Płaza, Wiktor Szczurek oraz Nikolas Nowak, Kacper Zajdel, Michał Janik, Maciej Jurczak, Trenerzy Łukasz Aszklar i Kacper Marszałek.

Łukasz Aszklar (trener BSS U-13): „Chyba najlepszy mecz jaki zgraliśmy w tej rundzie. Słabo zaczęliśmy to spotkanie oddając inicjatywę gościom przez co straciliśmy bramkę na początku spotkania, ale z minuty na minutę nasz gra wyglądała coraz lepiej. Stwarzaliśmy sytuacje bramkowe po bardzo ładnych akcjach. Szkoda, że wyrównujący gol padł dopiero na 10 minut przed końcem spotkania. Delikatny niedosyt jest, bo mogliśmy przechylić w końcówce wynik na naszą korzyść. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale równie dobrze mogliśmy stracić bramki po groźnych kontrach drużyny z Jedlicza. Wynik patrząc na sytuacje podbramkowe jak najbardziej sprawiedliwy, ale jakość gry była po naszej stronie co bardzo mnie cieszy, bo ostatnio nad tym elementem pracowaliśmy na treningach”