Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (6)

Kolejny ligowy raport ze spotkań naszych drużyn w rozgrywkach ligowych. Tym razem prezentujemy relacje z meczy rozegranych w dniach 18-22 września.


Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno U-15 – Karpaty Krosno 3:1

Bramki: Fabian Gacek 2, Jakub Michalski.
Asysty: Patryk Szczurek, Mateusz Ukleja, Norbert Barczak.

Beniaminek U-15: Kacper Zych – Błażej Korzeniowski, Igor Zarzyka, Antoni Patla, Kamil Czekański, Miłosz Kluczek, Emanuel Gibała, Fabian Gacek, Krzysztof Kolanko, Patryk Szczurek, Jakub Michalski oraz Kamil Bęben, Wojciech Kotulak, Krystian Okólski, Mateusz Ukleja, Norbert Barczak.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15): „W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiały Karpaty. Zostawiliśmy im za dużo miejsca, przez co szybkimi akcjami starali się nas zaskoczyć. Po jednym ze stałych fragmentów gry to im się udało i prowadzili 1:0. Do przerwy wyrównaliśmy po składnej akcji całego zespołu i wykończeniu Fabiana Gacka. Po przerwie to my przejęliśmy inicjatywę i najpierw Kuba Michalski, a następnie ponownie Gacek zdobyli zapewnili zwycięstwo. Podsumowując to z pierwszej połowy nie jestem zadowolony. Po przerwie skorygowaliśmy ustawienie, a do tego dołożyliśmy dokładność w wykańczaniu akcji i zasłużenie zgarnęliśmy trzy punkty.”


Podkarpacka 3 Liga Trampkarza Młodszego
Unia Nowa Sarzyna – Beniaminek Soccer Schools U-14 1:4

Bramki: Maks Chilik 3, Szymon Szmyd. Asysta: Wiktor Szczurek. 

BSS U-14: Szymon Filipiak – Arkadiusz Smoleń, Mikołaj Gębala, Miłosz Zajdel, Paweł Penar, Mateusz Kandefer, Maks Chilik, Szymon Hejnar, Szymon Szmyd, Miłosz Biały, Karol Michna oraz Jan Domaradzki, Eryk Szelc, Rafał Mikulski, Wiktor Szczurek.

Dawid Kamola (BSS U-14): „Bardzo dziękuję chłopakom za zaangażowanie w tym spotkaniu. Mecz można podsumować piłkarskim sloganem, że wynik jest lepszy niż gra. Na boisku panował chaos, nie czułem, że mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Mamy spore rezerwy w fazie otwarcia gry i nad tym elementem będziemy w najbliższym czasie pracować. W drugiej połowie przez 5 minut widziałem taką grę, jaką chciałbym widzieć przez cały mecz. Każdy z zawodników zasługuje na pochwałę w pewnych elementach, ale i każdy ma spory margines do poprawy. Na wyróżnienie zapracowali chłopcy z BSS U-13 i PRO U-13, którzy pomogli nam w okresie wielu kontuzji i chorób w naszej drużynie. Wiktor Szczurek zaliczył asystę, Eryk Szelc po meczu został mianowany „Ministrem Obrony Narodowej”, a Rafał Mikulski i Karol Michna rozruszali formację ofensywną wygrywając wiele indywidualnych pojedynków. Przed nami tydzień ciężkiej pracy, aby te pięć minut przekuć na dłuższy okres czasu.”


b2008_liga_2019_1

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Beniaminek PROFBUD Krosno U-12 – Karpaty Krosno 4:0

Bramki: Piotr Knap, Jan Zych, samobójcza, samobójcza.

Beniaminek U-12: Mikołaj Kwiatek – Bartosz Szczepek, Jakub Borowski, Patryk Delimat, Nikodem Majewski, Paweł Pelczarski, Patryk Prajsnar, Miłosz Kubal, Miłosz Krowicki oraz Emilian Kulon, Patryk Dydak, Filip Haniebnik, Piotr Knap, Jan Zych, Dawid Kamyk.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-12): „Cały mecz nasza drużyna miała olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki. Przełożyło się to również na ilość klarownych sytuacji strzeleckich. W pierwszym kwadransie mieliśmy problem z wykończeniem akcji ale po objęciu prowadzenia kolejne gole to była kwestia czasu patrząc na potencjał i umiejętności obu zespołów.”


Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Stal Stalowa Wola – Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 3:5

Bramki: Kacper Zając 3, Adrian Fejkiel 2. 

Beniaminek U-11: Piotr Bober, Igor Wanik, Szymon Kotulak, Bartosz Wajs, Piotr Pelczarski, Błażej Chilik, Kacper Zając, Bartosz Tarnawski, Adrian Fejkiel, Patryk Biskup.

Radosław Gromala (trener Beniaminka U-11): „Dobre momenty przeplatane słabymi – tak w skrócie można opisać grę naszej drużyny przeciwko Stali Stalowa Wola. Bardzo dużo stwarzamy sobie sytuacji w meczu, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Jednak nie omijają nas błędy i rozluźnienie, które doprowadzaja do utraty kolejnych bramek. Musimy być czujni przez całe spotkanie.”


Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
AP Stalowa Wola – Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 7:0

Beniaminek U-11: Piotr Bober, Igor Wanik, Szymon Kotulak, Szymon Krówka, Piotr Pelczarski, Błażej Chilik, Kacper Zając, Bartosz Tarnawski, Adrian Fejkiel, Patryk Biskup, Kamil Samborski, Jakub Zygmunt.

Radosław Gromala (trener Beniaminka U-11): „Przeciwnik był tego dnia zdecydowanie lepszy. Nawet gdy coś próbowaliśmy przeciwdziałać to nic nam nie wychodziło. Gratulacje dla AP Stalowa Wola. A my musimy dalej ciężko pracować. Wszystkie nasze sprawdziany, czy to mecze ligowe, sparingi czy turnieje, pokazują nam jak daleka jest droga przed chłopakami do gry w piłkę na najwyższym poziomie. Jednak konsekwentnie będziemy tam dążyli.”


bss_2008_1

Liga Młodzika OZPN Krosno
Beniaminek Soccer Schools U-13 – AP Jasło 1:1

Bramka: Wiktor Szczurek. Asysta: Maciej Jurczak.

BSS U-13: Jakub Piękoś – Mateusz Wojnowski, Eryk Szelc, Paweł Penar, Michał Janik, Oliwier Krowicki, Kamil Kuźmik, Miłosz Biały, Maksa Płaza oraz Nikolas Nowak, Nataniel Jakubczyk, Adam Rymar, Maciej Jurczak, Wiktor Szczurek.

Łukasz Aszklar (trener BSS U-13): „Dobry wyrównany mecz. Wynik wydaje się być sprawiedliwym. Lepiej wyglądaliśmy w pierwszej połowie, stwarzaliśmy groźne sytuacje po bardzo dobrych akcjach. Szkoda, że wykorzystaliśmy tylko jedną z nich. W drugiej części spotkania oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi co skończyło się utratą bramki i mecz zakończył się remisem.”