Beniaminek U-12 zagrał w „Łomianki Cup”

Drużyna Beniaminka U-12 gra nie tylko w rozgrywkach ligowych, ale także i turniejach. Był występ na „ORLEN Beniaminek Krosno Cup”, a ostatnio „biało-niebiescy” udali się w okolice Warszawy, gdzie zagrali w mocno obsadzonym turnieju „Łomianki Cup”.

beniaminek2008_lomianki_2

Nasza drużyna rozegrała 10 piłkarskich pojedynków, w pierwszej fazie turnieju krośnianie zmierzyli się z zespołami: Hutnik Kraków, KS Łomianki, Andrespolia Łódź, Wisła Puławy i Górnik Łęczna. Dobra postawa sprawiła, że w drugiej fazie turnieju podopieczni trenera Marka Adamiaka rywalizowali z najlepszymi ekipami turnieju, czyli Jaguarem Gdańsk, Hutnikiem Kraków, Akademią Brychczy z Warszawy, Pogonią Siedlce i Wisłą Puławy.

Brawo chłopaki!

beniaminek2008_lomianki_4

Beniaminek U-12: Emilian Kulon, Kuba Borowski, Bartosz Szczepek, Gracjan Walczak, Paweł Pelczarski, Jan Zych, Majewski Nikodem, Miłosz Krowicki, Piotr Knap, Dawid Kamyk, Filip Haniebnik, Konrad Krzywda.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-12): „Bardzo wymagający i wyczerpujący turniej pod względem fizycznym, ale drużyna dzielnie znosiła trudy. Piłkarsko zaprezentowaliśmy się na średnim poziomie, patrząc jednak na braki kadrowe też wychodzi na plus. Mecze grupowe to dobra organizacja w obronie i słaba skuteczność w ataku. Dalsza faza rozgrywek to „Grupa Złota” i bardzo wyrównane mecze. O finalnej kolejności na czołowych miejscach decydował ostatni mecz turnieju.”

beniaminek2008_lomianki_3