Trwa nabór do Akademii Piłkarskiej Beniaminek! Dołącz do Przedszkoli Piłkarskich i drużyn BSS!

Zaczynamy trzynasty w historii Beniaminka sezon przygody z futbolem. Jesteśmy dumni, że już tyle lat możemy spełniać marzenia dzieciaków i sami jako „Beniaminek Team” realizować swoje pasje. Z roku na rok nasza organizacja jest coraz ciekawsza, bogatsza o nowe doświadczenia jak i szukająca wyzwań z duchem czasu. Z całego serca dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzono. Otwieramy się na nowe osoby zarówno w organizacji jak i głównie dzieci, które chcą zacząć przygodę w Beniaminku na różnych płaszczyznach.

nabór beniaminek2

Przedstawiamy aktualne informacje związane z naborem do Beniaminka na sezon 2019/2020. Sezon gdzie liczymy, że któryś z naszych wychowanków zadebiutuje w Ekstraklasie! Jeśli zdecydują się Państwo na zapisanie dziecka do Beniaminka to warto wiedzieć dlaczego jest Beniaminek. Uważamy, że każda organizacja powinna mieć swoje „Dlaczego”?

Oto „Dlaczego Naszej Kopalni Talentów”, bo często tak jesteśmy utożsamiani w futbolu młodzieżowym w naszym kraju: „By łączyć ludzi, dawać szansę rozwoju i realizacji swoich pasji, a w efekcie pielęgnować potencjał wartościowych osób – dzieci, młodzieży, dorosłych – w dawaniu im szansy na przyszłość i wpojeniu wiary, że nie ma rzeczy niemożliwych”.

A oto „Droga Beniaminka”, którą warto znać zapisując dziecko do Nas:

 • Wielkie cele – wielkie zwycięstwa zaczynają się od wyznaczenia wielkich celów.
 • Walcz o swoje – jeżeli Ci na czymś naprawdę zależy, walcz – podróż jest nagrodą.
 • Pracuj dla efektów – uwierz w swoją drogę i pracuj ciężej niż inni, a efekty wkrótce się pojawią.
 • Nie trać pokory – pamiętaj o swoich słabościach i ograniczeniach, dzięki temu będziesz silniejszy niż kiedykolwiek.
 • Bądź odważny – pewnie stawiaj pierwszy krok, choćby to była najtrudniejsza z dróg.
 • Nigdy nie jesteś sam – bądź wsparciem dla tych, którzy tego potrzebują, a nigdy nie będziesz szedł sam.
 • Bądź zawsze dzieckiem – nie przestawaj się rozglądać, odkrywać świat i pytać „dlaczego?”
 • Inni niż wszyscy – twórz, eksperymentuj i zawsze podążaj za głosem serca.
 • Uśmiechaj się – inspiruj, zarażaj pasją i ciesz się z każdego dnia gdy robisz to, co kochasz.
 • Zawsze graj o zwycięstwo – pokochaj wygrywanie i pamiętaj, że każde zwycięstwo staje się początkiem drogi do kolejnego.

Nabór do Beniaminka w sezonie 2019/2020 skierowany jest przed wszystkim do:

Beniaminek Soccer Schools Przedszkola Piłkarskie

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, zarówno chłopców jak i dziewczynki z roczników 2013, 2014, 2015 i 2016! Ten projekt jest skierowany do najmłodszych adeptów futbolu, sportu, spędzania czasu w szeroko rozumianej kulturze fizycznej. Celem projektu jest powszechność, dawanie dużej radości, satysfakcji dzieciom i opiekunom, rodzinom. Szansa integracji dzieci z rówieśnikami w tym biegnącym jak express świecie. Natomiast to również pierwszy nabór do późniejszych projektów Akademii. Dzieci po zakończeniu etapu początkowego 4-7 lat, będą trafiać o grup PRO lub do projektu Beniaminek Soccer Schools i Beniaminek Girls.

Zajęcia „Beniaminek Soccer Schools Przedszkola Piłkarskie”:
I grupa (roczniki 2015/2016) – poniedziałki i środy w godz. 17:00 – 18:00
II grupa (roczniki 2013/2014) – poniedziałki i środy w godz. 18:00 – 19:00
Miejsce zajęć: „PROFBUD Arena” w Krośnie ul. Bohaterów Westerplatte 20
Kadra Trenerska: Łukasz, Magda, Wojtek, Paula zapraszają do wspólnej zabawy!

Kontakt: trener koordynator Łukasz Aszklar – tel: 793070805, mail: lukasz-aszklar@o2.pl


Beniaminek Soccer Schools

Projekt „Beniaminek Soccer Schools” to wykorzystanie potencjału, marki Beniaminka i pięknego obiektu jakim jest „PROFBUD Arena”. To połączenie radości do sportu i szansy na pozaszkolną formę edukacji dla dzieci , które potrzebują ruchu, zdrowej rywalizacji, potrzebę oderwania się od codziennej rzeczywistości, gdzie dzisiaj dużo jest czasu zaplanowanego na rozwój i inne wydarzenia. To szansa udziału w projekcie gdzie są możliwości uczestnictwa w treningach piłkarskich z profesjonalną kadrą trenerską w komfortowych warunkach. Możliwość udziału w szerokiej gamie ofert przygotowanych przez Akademie jak turnieje piłkarskie, ligi piłkarskie, festiwale piłkarskie, korzystanie z oferty „PROFBUD Areny”, wyjazdy na Beniaminek Camp w Polsce i zagranicą, oglądanie meczy Ekstraklasy, meczów naszych wychowanków w dużych klubach w Polsce i Reprezentacjach Młodzieżowych Polski. Oczywiście wyjazdy na mecze Reprezentacji Polski Lewandowskiego czy Piątka i wiele innych atrakcji.

Projekt „Beniaminek Soccer Schools” dynamicznie się rozwija. Już w pierwszym sezonie otworzyliśmy Odziały – do dobrze działającego Oddziału w Jedliczu doszło wielkie zainteresowanie w Gminie Miejsce Piastowe, gdzie prowadzimy zajęcia w czterech miejscowościach. Otworzyliśmy się również na współpracę w Rzeszowie. W stolicy Podkarpacia kapitalnie rozwija się projekt Beniaminek Soccer Schools Rzeszów, co przyczynia się do budowania jeszcze większej marki Beniaminka w Polsce. Jest pasja i energia do działania, a projekt otworzył nowe horyzonty i spowodował,  że wiele wartościowych osób doszło do naszej organizacji.

Beniaminek Soccer Schools Krosno

 • Rocznik 2006, 2007 – nabór praktycznie zamknięty, skauting zawodników lub wymiana między grupą BSS i PRO w zależności od umiejętności.
 • Rocznik 2008, 2009 – wolne miejsca. Zapraszamy!
 • Rocznik 2010, 2011 – wolne miejsca. Zapraszamy!
 • Rocznik 2012 – wolne miejsca. Zapraszamy!

Harmonogram treningów na www.beniaminek.org
Kontakt: trener Łukasz Aszklar, tel: 793 070 805, mail: lukasz-aszklar@o2.pl

Beniaminek Soccer Schools Gmina Miejsce Piastowe

Zapraszamy do zapisów do drużyn w Rogach, Miejscu Piastowym, Targowiskach i Głowience dzieci z roczników 2012-2015 (grupy młodsze) i 2009-2011 (grupy starsze).

Harmonogram treningów na www.beniaminek.org
Kontakt: trener Łukasz Aszklar, tel: 793 070 805, mail: lukasz-aszklar@o2.pl

Beniaminek Soccer Schools Jedlicze

Zapraszamy do zapisów dzieci z roczników 2012-2015 (grupy młodsze) i 2009-2011 (grupy starsze).

Harmonogram treningów na www.beniaminek.org
Kontakt: trener Grzegorz Twaróg, tel. 662 032 141

Beniaminek Soccer Schools Iwonicz

Zapraszamy do zapisów dzieci z roczników 2012-2014 (grupy młodsze) i 2009-2011 (grupy starsze).

Harmonogram treningów na www.beniaminek.org
Kontakt: trener Oskar Bączek, tel. 695 186 291

Beniaminek Soccer Schools Rzeszów

Dynamicznie rozwijający się projekt BSS w Rzeszowie zaprasza do zapisów dzieci z roczników 2012-2014. Harmonogram treningów, kontakt do trenerów i wszystkie bieżące informacje można znaleźć na Facebooku BSS Rzeszów.


Beniaminek Girls

Beniaminek Girls prowadzi szkolenie w rocznikach od 2005 do 2012. W rozgrywkach ligowych PZPN zagra drużyna Młodziczek U-13. Młodsze grupy dziewcząt zagrają w ligach turniejowych organizowanych przez PZPN. Ważnym aspektem działania projektu Beniaminek Girls jest udział w „Turnieju z Podwórka na Stadion o Pucharu Tymbarku”, gdzie na Stadionie Narodowym dziewczęta z Beniaminka zagrały czwarty rok z rzędu co jest niesamowitym osiągnięciem. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta z roczników 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005 do gry i systematycznych zajęć treningowych.

Harmonogram treningów na www.beniaminek.org

Kontakt
Marcin Maculski, I trener – tel. 604 715 981, mail: marcin.maculski@beniaminek.org
Jakub Kozner, II trener – tel. 888 331 206, mail: jakub.kozner@beniaminek.org


Beniaminek PROFBUD Krosno
Grupy PRO chłopców 8-15 lat

Ten projekt skierowany jest do najzdolniejszej sportowo grupy dzieci i młodzieży. Firma PROFBUD obejmuje całkowity patronat nas przedsięwzięciem doceniając dotychczasową owocną w sukcesy współpracę. Udział w rozgrywkach ligowych PZPN zawodników i zawodniczek jest w całości finansowany przez Akademię Piłkarską Beniaminek PROFBUD Krosno. Nie prowadzimy naboru do grup PRO, natomiast jeśli są zawodnicy z innych klubów, którzy chcieliby się sprawdzić na testach w naszej „Kopalni Talentów” to zapraszamy, ale to wszystko będzie związane też z komunikacją z danym klubem i zgodą na udział zawodnika w takich testach. Do grup PRO jest możliwość dostać się też przez projekt Beniaminek Soccer Schools.

Kontakt
Marek Adamiak, koordynator szkolenia U12 – U15
tel: 668 835 773, mail: marek.adamiak@beniaminek.org

Paweł Tomkiewicz, koordynator szkolenia U7 – U11
tel. 785 321 541, mail: pawel.tomkiewicz@beniaminek.org