Beniaminek U-10 na „Pożegnaniu lata z Tarnovią”!

W tygodniu drużyna Beniaminka U-10 skorzystała z zaproszenia udziału w turnieju piłkarskim i udała się do Tarnowa na „Pożegnanie lata z Tarnovią”. Nas chłopcy rozegrali w tym dniu osiem spotkań mierząc się w pierwszej fazie turnieju z Football Academy Dąbrowa Tarnowska, DAP Dębica, Tarnovią Tarnów, Zostań Piłkarzem Bochnia i AP Wielogłowy. W fazie finałowej „biało-niebiescy” rywalizowali z MOSiR Bochnia, LUKS Skrzyszów i UKS Pleśna.

b2010_tarnow_2019

Beniaminek U-10: Wiktor Bożek, Karol Kubal, Maks Półchłopek, Arkadiusz Wąchała, Kacper Janowski, Adrian Organ, Wiktor Mercik, Mateusz Jurczak, Patryk Pelczar, Mikołaj Mrozek.

Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka U-10): „Szanse pojechania na ten turniej dostali zawodnicy, którzy ostatnio albo z różnych powodów nie zagrali w turnieju albo grali w nim trochę mniej. Szkoda, że nie każdy chce skorzystać z tej szansy, ale też na to miejsce powołani zostali inni zawodnicy, którzy na tym zyskali. Jak już wcześniej pisałem poznaje nowa grupę, uczę się jej i obserwuje ich poczynania. Niektórzy bardzo dobrze się pokazali. Pomimo braku kilku zawodników przyzwoicie się prezentujemy z niektórymi zespołami. Gratulacje dla Wiktora Mercika, który został wybrany najlepszym zawodnikiem naszej drużyny. Już w poniedziałek zaczynamy obóz, gdzie chłopcy będą mogli jeszcze bardziej podciągnąć swoje umiejętności, a za dzisiaj im dziękuję. Bierzemy się do pracy, bo ciężki rok się szykuje ;)”