Dobra gra chłopaków z rocznika 2009 w ORLEN Beniaminek Krosno Cup!

Drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno z rocznika 2009 w sobotę rywalizowała w turnieju „ORLEN Beniaminek Krosno Cup U-11”. Na murawie „PROFBUD Areny” nasi chłopcy prezentowali się z bardzo dobrej strony, rozegrali siedem piłkarskich pojedynków, w których starali się realizować założenia trenerów, a także przekładać na boiskowe wydarzenia to nad czym pracują na co dzień na treningach.

2009_obkc_2019_2

W turnieju zagrało w sumie 12 drużyn, a nasi zawodnicy zmierzyli się z Akademią Kolejarz Stróże, KS Zakopane, Hutnikiem Kraków, AP Wiki Sanok, CFT MFK Vranov, Dunajcem Nowy Sącz i Orlikiem Przemyśl. Podczas ceremonii zakończenia turnieju wręczano nagrody drużynowe i indywidualne, do drużyny „TOP 7” wybrano Kacpra Zająca oraz „Najlepszego Zawodnika Turnieju” Błażeja Chilika. Brawa dla całej naszej drużyny za bardzo dobrą postawę!

2009_obkc_2019_1

Beniaminek U-11: Hubert Klara – Patryk Biskup, Piotr Bober, Błażej Chilik, Adrian Fejkiel, Szymon Kotulak, Piotr Pelczarski, Bartek Tarnawski, Igor Wanik, Kacper Zając.

Opinia trenera Beniaminka: „Uważam, że sympatycy dziecięcej piłki nożnej, którzy przyszli oglądać mecze mogli być usatysfakcjonowani naszym poziomem. Oczywiście były błędy, które popełnialiśmy, jednak w tak młodym wieku chłopcy muszą się mylić, by stawać się coraz lepszymi zawodnikami. Będziemy starać się wyciągnąć wnioski z rozegranych spotkań i cały czas utrzymywać naszą tożsamość na boisku jak i po za nim. Dziękujemy serdecznie wszystkim drużynom za udział w turnieju i mamy nadzieję jeszcze się kiedyś zmierzyć. Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy dzisiaj spisali się na medal pomagając przy organizacji całego turnieju.”

2009_obkc_2019_4