Sezon rozpoczęty! Turniejowa rywalizacja chłopaków z U-12 w „ORLEN Beniaminek Krosno Cup”

W minioną niedzielę drużyna Beniaminka U-12 rywalizowała na murawie „PROFBUD Areny” z rówieśnikami z innych klubów w ramach turnieju „ORLEN Beniaminek Krosno Cup”. Dla „biało-niebieskich” był to pierwszy piłkarski sprawdzian po przerwie wakacyjnej. W tym sezonie drużynę z rocznika 2008 prowadzą trenerzy Marek Adamiak i Kamil Pelczar, którzy dali szansę pokazania się wszystkich zawodnikom z drużyny, a w ten dzień w sumie Beniaminek zagrał pięć 25-minutowych pojedynków z UKS Szóstką Jasło, AP Goal Nowy Sącz, SMS ŻAPN Żywiec, Hutnikiem Kraków i Siarką Tarnobrzeg. Podczas ceremonii zakończenia turnieju indywidualnie wyróżnieni zostali Julian Cecuła i Patryk Delimat, którzy zostali powołani do drużyny „TOP 9″ turnieju.

obkc_2019_2008_3

Beniaminek U-12: Emilian Kulon, Mikołaj Kwiatek – Julian Cecuła, Patryk Delimat, Filip Haniebnik, Dawid Kamyk, Piotr Knap, Miłosz Krowicki, Konrad Krzywda, Miłosz Kubal, Nikodem Majewski, Paweł Pelczarski, Patryk Prajsnar, Gracjan Walczak, Jan Zych. Trenerzy: Marek Adamiak i Kamil Pelczar.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-12): „Na turniej powołałem całą kadrę niezależnie od formy sportowej i aktualnych możliwości. Każdy z zawodników mógł zaprezentować swoje umiejętności na boisku. Pierwsze wnioski już mam. Momenty bardzo dobrej gry przeplataliśmy średnimi, po zmianach też różnie to wyglądało. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc organizacyjno-porządkową oraz za przygotowany poczęstunek.”

obkc_2019_2008_2