Dużo gry chłopaków z Beniaminka Soccer Schools w „Lidze Młodych Orłów”!

W pierwszą sobotę sierpnia chłopcy z Beniaminka Soccer Schools udali się do Odrzykonia, by wziąć udział w „Lidze Młodych Orłów” organizowanej przez Zamczysko Odrzykoń. Trener Łukasz Aszklar zdecydował się wystawić do gry dwie drużyny i dzięki temu każdy z zawodników miał możliwość spędzić sporą ilość minut na murawie i w przyjaznej atmosferze rywalizować z zawodnikami i zawodniczkami z innych drużyn.

bss_odrzykon_2019

„Biało-niebiescy” na świetnie przygotowanej murawie w Odrzykoniu pokazali się z dobrej strony, a wyrównany poziom pozwolił na stoczenie wielu ciekawych pojedynków. W turnieju zagrało trzynastu zawodników, którzy już na początku nowego sezonu zebrali boiskowe doświadczenie. Podczas ceremonii zakończenia turnieju wręczono nagrody drużynowe i indywidualne, „Najlepszym Bramkarzem” wybrano Nikolasa Nowaka, a warto wspomnieć także o nagrodzie „Fair Play” dla jednego z naszych zawodników – Filip Wójcik podczas jednego ze spotkań strzelał na bramkę, piłka wpadła do siatki i sędzia uznał gola, ale nasz zawodnik zgłosił, że futbolówka znalazła drogę do bramki przez dziurę w bocznej siatce. Brawo! Postawa godna sportowca!

Dziękujemy organizatorom i wszystkim drużynom za miło spędzone przedpołudnie i fajną sportową rywalizację!

BSS U-13: Igor Grudysz, Szymon Jurczyk, Oliwier Krowicki, Kamil Kuźmik, Igor Masłyk, Nikolas Nowak, Szymon Paczosa, Maks Płaza, Adam Rymar, Fabian Turek, Mateusz Wojnowski, Filip Wójcik, Kacper Zajdel. Trener Łukasz Aszklar.

W sezonie 2019/2020 w drużynie Beniaminka Soccer Schools U-13 występują zawodnicy z rocznika 2008 i 2009.