Tomasz Bober i Mateusz Szafran w Rakowie Częstochowa!

szafran_bober1

Kolejni zawodnicy Beniaminka Profbud Krosno będą kontynuować swoją piłkarską przygodę w Akademii klubu z Ekstraklasy! Wczoraj oficjalnie zawodnikami Akademii Raków Częstochowa zostali Tomasz Bober i Mateusz Szafran. Obaj zawodnicy urodzili się w 2004 roku i w poprzednim sezonie reprezentowali barwy Beniaminka U-15.

m_szafran

Mateusz Szafran to wychowanek naszej Akademii. Znakomicie wyszkolony technicznie pomocnik przez wiele lat reprezentował barwy Beniaminka strzelając w rozgrywkach ligowych 27 goli. Przez półtora roku Mateusz grał także w Akademii Zagłębia Lubin.

t_bober

Tomasz Bober to wychowanek Orzełków Brzozów, w Beniaminku spędził ostatnie dwa sezony, był jednym z „motorów napędowych” działań ofensywnych naszej drużyny strzelając w tym czasie 35 goli w lidze.

sz_rygiel
Foto: Karol Słomka, www.karpatykrosno.net

Po sezonie 2018/2019 do Rakowa przeniósł się także Szymon Rygiel. Występujący na pozycji obrońcy, urodzony w 2003 roku wychowanek Beniaminka, swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w naszej Akademii pod okiem trenera Marka Adamiaka. W ostatnich latach Szymon z powodzeniem występował w młodzieżowych drużynach Karpat Krosno, w poprzednim sezonie wspólnie z kolegami wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów.

Gratulacje chłopaki! Będziemy za Was trzymać kciuki i z ciekawością śledzić Wasz piłkarski rozwój. Powodzenia!