Beniaminek leci do Danii! Chłopcy z U-15 zagrają w turnieju „Brøndby Cup”!

Nasze drużyny grały już w turniejach na Słowacji, w Niemczech i Anglii, a w tym roku dziewczyny były w Austrii. Teraz przyszedł czas na Skandynawię i wyjazd do Danii!

Drużyna Beniaminka U-15 zagra w międzynarodowym turnieju „Brøndby Cup”. W fazie grupowej krośnianie zmierzą się z duńskimi zespołami FK Viborg, FC Roskilde i Hvidovre IF. W fazie finałowej możemy trafić m.in. na gospodarzy z Brøndby IF Kopenhaga, duński Silkeborg IF, szwedzki AIK Sztokholm, norweskie Vålerenga i Strømsgodset IF, czeską FC Zbrojovka Brno i SFC Opava.

brondbycup_2

„Biało-niebiescy” do Danii wylatują już 30 lipca, w kolejnych dniach będą rozgrywane mecze grupowe, a 3 i 4 sierpnia faza finałowa. Wylot z Kopenhagi 5 sierpnia wieczorem. Kadra trenerska Beniaminka pobyt w Danii potraktowała także jako obóz przygotowawczy do nowego sezonu, bo oprócz rozgrywanych spotkań turniejowych nasi zawodnicy będą codziennie trenować na jednym z piłkarskich obiektów. Nie zabraknie także czasu, by zwiedzić stolicę Danii.

Zespół, który w tym sezonie poprowadzi trener Tomasz Wacek oraz Kamil Chmielowski (II trener) z uwagi na wyjazd na turniej rozpoczął już przygotowania, a na pierwszym treningu zawodnicy spotkali się w środę (24 sierpnia), a w sobotę „biało-niebiescy” rozegrali pierwszy mecz kontrolny z zespołem Karpat Krosno (rocznik 2004).

2005_trening_1 2005_trening_2