Łukasz Porcek – sylwetka trenera

W nowym sezonie oficjalnie witamy na pokładzie trenera Łukasza Porcka, który współpracuje z Beniaminkiem już jakiś czas. Najpierw był to staż, następnie wdrożenie do działań w organizacji, by teraz realizować działania, któremu zostały mu powierzone.

porcek1

Łukasz Porcek posiada licencję trenerską UEFA B i „Coerver Assistant”, jest absolwentem Liceum Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Pracę trenerską zaczynał w Grodzisku Wietrzno, gdzie pod jego okiem trenował m.in. Patryk Szczurek, który obecnie jest zawodnikiem Beniaminka U-15. Jako trener pracował także z juniorami młodszymi Przełęczy Dukla, a także trenował zespoły w szkółce Aktiv Pro Rymanów.

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii): „W sezonie 2019/2020 Łukasz Porcek będzie trenerem w bloku szkolenia U7-U11. Będzie ściśle współpracował z koordynatorem bloku Pawłem Tomkiewiczem i trenerami w bloku Radkiem Gromala i Waldemarem Szafranem. Trener Porcek będzie I trenerem grupy U-8 i II trenerem grupy U-9. Jego zadaniem będzie przygotowanie według filozofii Beniaminka grupy U-7 i wsparcie ostatniego etapu w Przedszkolach Piłkarskich. Łukasz Porcek będzie też odpowiadał w organizacji za projekt „Profbud Arena Cup”, który w ubiegłym sezonie  wdrożyliśmy w działania organizacji.  Będzie też odpowiedzialny za odświeżenie projektu „PROFBUD Ligi”, który od tego sezonu będzie miał inny kształt – skierowany pod kątem Beniaminek Soccer Schools i współpracy z klubami partnerskimi. Witamy w drużynie osobę zaangażowaną i pracowitą, która pasuje do DNA Beniaminka. Wierze że talent Łukasza przyłoży się do rozwoju naszej organizacji.”

Witamy w Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno i życzymy owocnej pracy z naszymi młodymi zawodnikami!