Beniaminek Girls – Kadra Trenerska i plany na sezon 2019/2020!

Dziewczęta z Beniaminka przyzwyczaiły nas do wielkich emocji i wielu wrażeń w ostatnich sezonach. Prezentujemy Państwu założenia oraz kadrę trenerską na nowy sezon i liczymy, że będzie on równie udany jak poprzedni.

beniaminek_krosno_herb


Akademia Beniaminek PROFBUD Krosno
Beniaminek GIRLS

Kadra Zarządzająca związana z projektem „Beniaminek Girls”:

  • Grzegorz Raus – Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno
  • Marcin Maculski – koordynator projektu „Beniaminek Girls”
  • Marek Adamiak – koordynator ds. organizacji i administracji
  • Radosław Gromala – dział rozwoju szkolenia w Akademii

Projekt „Beniaminek Girls” wchodzi w strategię Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno, za który odpowiedzialni są trenerzy:

    • Marcin Maculski – koordynator i trener projektu Beniaminek Girls
    • Jakub Kozner – trener Beniaminek Girls

Współpraca obejmuje zakres działań z trenerem przygotowania motorycznego, fizjoterapeutą i psychologiem sportowym.

Beniaminek Girls prowadzi szkolenie w rocznikach od 2005 do 2012. W rozgrywkach ligowych PZPN zagra drużyna Młodziczek U-13. Młodsze grupy dziewcząt zagrają w ligach turniejowych organizowanych przez PZPN. Ważnym aspektem działania projektu Beniaminek Girls jest udział w „Turnieju z Podwórka na Stadion o Pucharu Tymbarku”, gdzie na Stadionie Narodowym dziewczęta z Beniaminka zagrały w finale czwarty rok z rzędu co jest niesamowitym osiągnięciem.

Girls_2018_dap

Dziewczęta z rocznika 2006, których jest kilka i bardzo dobrze rokują, będą w sezonie 2019/2020 grać w drużynie z chłopcami – w grupie PRO U-12 u trenerów Kamila Pelczara i Marka Adamiaka przy stałej współpracy szkoleniowej z trenerami „Beniaminek Girls”. W sezonie 2019/2020 liczymy, że nasza Akademia będzie certyfikowana przez PZPN. Obejmuje to również drużyny dziewcząt. Opracowany program szkolenia będzie realizowany przez kadrę trenerską przy współpracy z pionem szkolenia w Beniaminku. Dziewczęta będą też uczestniczyć w szeregu turniejów. W tych organizowanych przez nas w „PROFBUD Arenie”, jak również zewnętrznych na miarę możliwości organizacyjnych i jakości takich wydarzeń. Marcin Maculski

Marcin Maculski (koordynator projektu Beniaminek Girls): „Chcę dać sygnał, że razem z całą organizacją Beniaminka będziemy dalej kontynuować nasz dynamiczny rozwój. Nie zatrzymujemy się, wręcz przeciwnie robimy krok do przodu. Czeka nas sporo niespodzianek. Karty odkrywać będziemy w trakcie sezonu, który będzie bardzo ciekawy. Zapraszam na treningi młodsze dziewczynki, które chciałyby rozpocząć przygodę z tym sportem, a także zawodniczki, które już trenują, a chciałyby rozwijać się piłkarsko w  naszej Akademii.”