Świetna zabawa na „Beniaminek Family Cup” organizowanym przez BSS Rzeszów!

W ostatnią niedzielę czerwca 13 zawodników naszej Akademii z rocznika 2012 i 2013 udało się do Nowej Wsi gdzie Beniaminek Soccer Schools Rzeszów zorganizował turniej „Beniaminek Family Cup”!

bss_rzeszow_turniej_1

Uczestnicy turnieju podczas piłkarskich zmagań mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów m.in. zobaczyć w akcji Mistrzynię Świata i Europy w „Football Freestyle”! Ciekawy mecz rozegrali pomiędzy sobą rodzice i trenerzy Beniaminka z Rzeszowa i Krosna. Spotkanie padło łupem gospodarzy, którzy wygrali 4:3. W drużynie z Krosna całe spotkanie rozegrał dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek Grzegorz Raus, który swój występ okrasił dwoma golami. Gratulacje dla naszych kolegów z Rzeszowa i chyba trzeba przygotować rewanż w Krośnie 😉

bss_rzeszow_turniej_2

Później grały już tylko dzieciaki! W turnieju dla rocznika 2012 dzielnie rywalizowały dwie nasze drużyny. Grupa złożona z samych zawodników rocznika 2012 świetnie prezentowała się na murawie, chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, a za dobrą postawą szły także wyniki, bo Beniaminek U-7 wygrał wszystkie swoje mecze. Boiskowe doświadczenie zdobywali i świetnie bawili się chłopcy z krośnieńskiej drużyny Beniaminka Soccer Schools, którzy dysponowali młodszym składem, ale nie odstawali od kolegów z innych drużyn dając swoim sympatykom sporo radości. Bardzo fajnie rozwijają się również drużyny BSS z Rzeszowa, ekipy te niedawno dołączyły do naszej „biało-niebieskiej” rodziny, ale widać, że prowadzone są z ogromną pasją i trenerzy wkładają serce w rozwój młodych piłkarzy.

Beniaminek PROFBUD Krosno U-7: Wiktor Buba, Maciej Wojnowski, Miłosz Bednarz, Stanisław Aszklar, Marcin Staroń, Tymon Gazda. Trener Łukasz Porcek.

Beniaminek Soccer Schools U-7: Kamil Rozel, Maciej Gądela, Adam Kosiek, Nikodem Rybka, Franciszek Stypuła, Jakub Kuliga, Jakub Urbański. Trener Łukasz Aszklar.

familycup

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i fantastycznie spędzoną niedzielę! Podziękowania także dla rodziców za udział w meczu towarzyskim z rodzicami z Rzeszowa oraz za doping dla swoich pociech. Każda drużyna biorąca udział w turnieju otrzymała pamiątkowy puchar, a zawodnik medal oraz imienny dyplom. Już nie możemy się doczekać na kolejne spotkania z naszymi przyjaciółmi z BSS Rzeszów!