Wystartowała „Beniaminkowa Zabawa Wakacyjna”!

Rozpoczęły się wakacje! Pewnie część naszych zawodników oraz zawodniczek już wybrała się na wypoczynek i mamy nadzieję, że nie zapomnieliście o barwach Beniaminka, bo jak co roku startujemy z „Beniaminkową Zabawą Wakacyjną”!

beniaminkowa_zabawa_wakacyjna1
Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w naszej zabawie? Wystarczy zrobić zdjęcie na których będą widoczne barwy Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno (koszulka, czapeczka, szalik …) i wysłać do nas na maila. Nie ważne czy odpoczywacie nad morzem czy w górach, w Polsce czy za granicą, u babci czy pod blokiem, ważne by był uśmiech i barwy Beniaminka!

Wszystkie zdjęcia będziemy publikować na naszym koncie na Facebooku, a wśród nadesłanych fotek wylosujemy trzy, które nagrodzimy sprzętem sportowym. Dodatkowo ekipie, która prześle najwięcej zdjęć trenerzy „stawiają” owocowe żelki dla całej drużyny! 

Zdjęcia prosimy wysyłać na maila wakacje@beniaminek.org, należy podpisać je imieniem osoby (zawodnika lub zawodniczki), który jest na zdjęciu i dopisać nazwę drużyny (np. Beniaminek U-10, BSS U-9, BSS Jedlicze itp.). Każdy uczestnik zabawy może wysłać TYLKO JEDNO zdjęcie. Na Wasze fotki czekamy do 5 września.