Ligowy raport Beniaminka (21-25 czerwca)

Drużyna Beniaminka Soccer Schools jako ostatnia z drużyn naszej Akademii zakończyła sezon ligowy. W dwóch ostatnich spotkaniach „biało-niebiescy” pokonali Orła Pustyny i Wisłok Krościenko Wyżne i w końcowej klasyfikacji zajęli 2 miejsce w tabeli.

bss_aktiv_2

Liga Młodzika OZPN Krosno – Grupa III
Beniaminek Soccer Schools – Orzeł Pustyny 21:0 ( 8:0)

Bramki: Maks Chilik 8, Miłosz Grygolec 4, Dawid Gembicz 2, Szymon Szmyd 2, Mikołaj Gębala, Mateusz Kandefer, Miłosz Zajdel, Kornel Półchłopek, Konrad Mikulski.

Beniaminek Soccer Schools U-13: Szymon Filipiak – Arkadiusz Smoleń, Miłosz Zajdel, Paweł Penar – Mikołaj Gębala, Maksymilian Chilik, Szymon Szmyd, Dawid Gembicz, Miłosz Grygolec  oraz  Kornel Półchłopek, Fabian Wilk, Hubert Szuba, Miłosz Biały, Konrad Mikulski, Jan Domaradzki. Trenerzy Grzegorz Raus, Kacper Moskal.

Liga Młodzika OZPN Krosno – Grupa III
Wisłok Krościenko Wyżne – Beniaminek Soccer Schools U-13 0:5 (0:0)

Bramki: Kornel Półchłopek 2, Maks Chilik, Miłosz Grygolec, Szymon Szmyd.

Grzegorz Raus (trener BSS U-13): „Za nami kapitalna runda wiosenna. Stworzyliśmy w krótkim czasie zgrany team. Każdy z tych chłopaków ma inny temperament oraz osobowość, natomiast potrafiliśmy to wszystko razem wkomponować w zespół. Nawet jak coś nie funkcjonowało jak byśmy chcieli to załatwialiśmy temat od razu, by nie było nieporozumień. Niecałe jedenaście miesięcy temu zaczął swoje funkcjonowanie projekt Beniaminek Soccer Schools, rozwija się to wszystko dynamicznie na naszych oczach. Perspektywy są bardzo ciekawe. Krok po kroku będziemy to rozwijać. Zachowamy przy tym pokorę a jednocześnie daliśmy sygnał, że można wszystko jak czegoś bardzo chcesz. Systematyczna praca, pasja i podejście do działania z uśmiechem na twarzy zawsze przyniesie dobry skutek. Sukcesy przychodzą z radosnym sercem. Przed pierwszym meczem założyliśmy sobie cel, że mamy drogę składającą się z 12 stacji. Do każdej należycie się przygotowaliśmy i te 12 stacji zdobyliśmy.”