Beniaminek Soccer Schools zagrał w „XX Międzynarodowym Festiwalu Sportu Jasło 2019”

W miniony weekend drużyna Beniaminka Soccer Schools U-11 przez dwa dni rywalizowała w turnieju piłkarskim rozgrywanym w ramach „XX Międzynarodowego Festiwalu Sportu Jasło 2019”. Nasi chłopcy wcześniej mieli możliwość gry na lokalnym podwórku zajmując II miejsce w turnieju w Odrzykoniu, a teraz trenerzy postanowili podnieść im poprzeczkę i sprawdzić jak poradzą sobie z mocniejszymi zespołami. W Jaśle udało się wygrać tylko jedno spotkanie, choć w kilku pozostałych przy mniejszej ilości popełnionych błędów indywidualnych można było pokusić się o kolejne punkty.

bss_2008_jaslo_turniej

Turniej wygrała ekipa AP Jasło – gratulujemy! Gospodarze w ostatniej serii spotkań po emocjonującym meczu zremisowali z bardzo dobrze prezentującą się drużyną Sparty Sambor z Ukrainy, na trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy UKS 6 Jasło. Indywidualną nagrodę dla najlepszego zawodnika naszej drużyny otrzymał Maks Płaza. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie!

Wyniki spotkań
Beniaminek Soccer Schools – Igloopol Dębica 2:4 (Płaza 2)
Beniaminek Soccer Schools – Sparta Sambor (Ukraina) 0:8
Beniaminek Soccer Schools – Krakus Nowa Huta 5:8 (Eryk Szelc 4, Maks Płaza)
Beniaminek Soccer Schools – Elita Brzesko 3:6 (Maks Płaza 2, Igor Grudysz)
Beniaminek Soccer Schools – AP Jasło 2:6 (Kacper Zajdel, Fabian Turek)
Beniaminek Soccer Schools – UKS 6 Jasło 1:7 (Maks Płaza)
Beniaminek Soccer Schools – Grunwald Budziwój 6:4 (Maks Płaza 2, Adam Rymar 2, Eryk Szelc, Igor Grudysz)
Beniaminek Soccer Schools – AP Żyrardów 1:2 (Eryk Szelc)

BSS U-11: Igor Grudysz, Michał Janik, Oliwier Krowicki, Kamil Kuźmik, Szymon Paczosa, Jakub Piekoś, Maks Płaza, Adam Rymar, Eryk Szelc, Fabian Turek, Mateusz Wojnowski, Kacper Zajdel. Trenerzy: Łukasz Aszklar, Michał Szwed.

Łukasz Aszklar (trener BSS U-11): „Za nami udział w mocno obsadzonym turnieju w Jaśle. Choć z zajętego miejsca nie do końca jestem zadowolony, to cieszymy się, że przez dwa dni mogliśmy rywalizować z drużynami, z którymi na co dzień nie mamy możliwości gry. Odstawaliśmy przede wszystkim motorycznie od AP Jasło, UKS 6 Jasło czy świetnie grającej Sparty Sambor, choć z gospodarzami zagraliśmy naprawdę dobrą drugą połowę meczu. Z pozostałymi rywalami graliśmy jak równy z równym, ale błędy indywidualne przy wyprowadzaniu piłki od własnej bramki sprawiły, że końcowe wyniki nie zawsze były dla nas korzystne. Na pewno był to dobry sprawdzian na zakończenie sezonu. Cieszy fakt, że w drużynie panuje bardzo dobra atmosfera, co jest dobrą prognozą na przyszły rok. W lipcu czeka nas przerwa i zasłużone wakacje. W sierpniu zaczynamy nowy sezon, w którym zadebiutujemy w Lidze Młodzika OZPN. Wszystkich obecnych jak i nowych chłopców, którzy chcieliby być częścią naszej drużyny zapraszam na treningi! Udanych wakacji!”