Beniaminek Soccer Schools U-11 z „Pucharem Ligi Orlika OZPN Krosno”!

W doskonałych nastrojach udają się na przerwę wakacyjną chłopcy z Beniaminka Soccer Schools U-11. Dziś nasza drużyna grała o „Puchar Ligi Orlika OZPN Krosno” i wygrywając wszystkie mecze zdobyła to trofeum! „Biało-niebiescy” bardzo dobrze prezentowali się na głównej murawie stadionu Karpat Krosno grając ofensywny futbol i tworząc wiele składnych akcji.

bss_pucharozpn_4

Beniaminek Soccer Schools wygrał rywalizację w swojej grupie, a w fazie pucharowej potwierdził dobrą dyspozycję. W finale BSS zmierzył się z Koniczynką Krosno, a chłopcy żartowali, że awans do decydującego spotkania kolegom z Koniczynki „załatwiły” … rękawice pożyczone przez naszego bramkarza zawodnikowi Koniczynki na serię rzutów karnych w półfinale. Postawa fair play i świetna atmosfera w drużynie. Brawo chłopcy! Tytuł „Króla Strzelców” dla Maksa Płazy, który dopingowany przez swoich kolegów wygrał „dogrywkę w karne” z zawodnikiem Kolejarza Zagórz.

Dziękujemy organizatorom za wakacyjne turniejowe emocje i wszystkim drużynom za sportową rywalizacje! Do zobaczenia!

bss_pucharozpn_3

Wyniki spotkań grupowych
Beniaminek Soccer Schools – Koniczynka 4:2 (Płaza 2, Wójcik, Grudysz)
Beniaminek Soccer Schools – Przełom Besko 3:1 (Kuźmik, Grudysz, Wójcik)
Beniaminek Soccer Schools – Kolejarz Zagórz 2:1 (Grudysz, Płaza)

Półfinał
Beniaminek Soccer Schools – Aktiv Pro Rymanów 4:0 (Płaza 2, Grudysz, Szelc)

Finał
Beniaminek Soccer Schools – Koniczynka Krosno 5:0 (Płaza 3, Szelc 2)

BSS U-11: Nikolas Nowak – Igor Grudysz, Michał Janik, Oliwier Krowicki, Kamil Kuźmik, Szymon Paczosa, Maks Płaza, Eryk Szlec, Fabian Turek, Mateusz Wojnowski, Filip Wójcik. Trener Łukasz Aszklar.

bss_pucharozpn_2

Łukasz Aszklar (trener BSS U-11): „Bardzo miła niespodzianka na koniec sezonu! Dzisiejszy turniej pokazał, że jesteśmy czołową drużyną w rozgrywkach OZPN w okręgu krośnieńskim i w przyszłym sezonie w Lidze Orlika na pewno będziemy walczyć o czołowe miejsca. Co do samego turnieju, to w meczach grupowych bardzo dobra gra w naszym wykonaniu, tylko brakowało trochę skuteczności. Najwięcej problemów sprawił nam Kolejarz Zagórz, który bardzo dobrze się bronił. Półfinał i finał to już nasza dominacja nad przeciwnikami. Bardzo dobra gra piłką połączona z dobrą skutecznością dała nam pierwsze miejsce w turnieju. Jeszcze raz dziękuję chłopakom za miniony sezon i liczę, że w przyszłym będzie jeszcze lepiej. Zapraszam na treningi w sierpniu! Miłych wakacji!”

bss_pucharozpn_1