Świetna postawa i srebro Beniaminka U-9 w „Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa”!

Zawodnicy Beniaminka U-9 tak jak ich młodsi o rok koledzy zagrali w „Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa”. „Biało-niebiescy” wygrali wszystkie mecze w fazie grupowej i w fazie finałowej mogli rywalizować o medale. Trzy zwycięstwa i remis w tej części turnieju dały naszej drużynie srebrne medale, ale to nie wynik, a styl w jakim nasi zawodnicy grali był w tym dniu najważniejszy, a prezentowali się na murawie naprawdę świetnie! Indywidualną nagrodę otrzymał Franciszek Szyndak, który został uznany za „MVP Turnieju”!

Gratulacje chłopaki i brawa dla całej drużyny! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wszystkim zespołom za sportową rywalizację!

beniaminek_2010_rzeszow1

Wyniki spotkań – faza grupowa
Beniaminek Profbud Krosno – AP Sanok 5:0
Beniaminek Profbud Krosno – Stal Rzeszów Niebiescy 3:0
Beniaminek Profbud Krosno – Resovia Rzeszów 3:1
Beniaminek Profbud Krosno – Sokół Sokołów Młp. 4:0
Beniaminek Profbud Krosno – PGE Stal Mielec 5:0

Wyniki spotkań – Grupa Złota
Beniaminek Profbud Krosno – Stal Rzeszów Biali 2:2
Beniaminek Profbud Krosno -DAP Dębica 2:1
Beniaminek Profbud Krosno – Team Gliwice 1:0
Beniaminek Profbud Krosno – Orlik Przemyśl 2:0

Beniaminek U-9: Wiktor Bożek, Fabian Jastrząb, Jakub Kopczak, Półchłopek Maksymilian, Filip Szwerc, Franciszek Szyndak, Oskar Zygmunt.

Mateusz Knap (trener Beniaminka U-9): „Fajny turniej w wykonaniu chłopców. Świetnie realizowaliśmy zadania, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie miesiące – krótko otwieraliśmy grę, cierpliwie graliśmy piłką i byliśmy nieźle zorganizowani w obronie. Cieszy też, że odważny styl gry drużyny przynosi efekty czysto wynikowe, a błędy przytrafiają się coraz rzadziej. Do końca walczyliśmy o zwycięstwo w całym turnieju, przegrywając jedynie różnicą dwóch bramek. Jestem bardzo zadowolony, że drużyna wciąż się rozwija!