Dziewczyny z Beniaminka wygrywają turniej w Tarnowie!

W miniony weekend drużyna dziewcząt z Beniaminka PROFBUD Krosno udała się do Tarnowa, gdzie wzięła udział w „III Memoriale w Piłce Nożnej im. Antoniego Włodka”. Nasze zawodniczki świetnie spisywały się na murawie, rozegrały na niej osiem spotkań, a dobra gra przełożyła się na zwycięstwa i końcowy triumf w całym turnieju! Brawo!

beniaminek_girls_tarnow_2019_7

Wyniki spotkań – faza grupowa
Beniaminek – AZS UJ Kraków 3:0 (Kinga Głód 3)
Beniaminek – Aquilla Stalowa Wola 6:1 (Głód 2, Gałuszka 2, Klimczak, Antonik)
Beniaminek – Tarnovia Tarnów 1:2 (Głód)
Beniaminek – Ząbkovia Ząbki 2:0 (Gałuszka, Głód)
Beniaminek – Piast Skawina 2:0 (Głód 2)

Wyniki spotkań – Liga Mistrzów
Beniaminek – Wisła Brzeźnica 2:0 (Głód, Gałuszka)
Beniaminek – KSP Kielce 1:0 (Klimczak)
Beniaminek – Nieszkowianka Nieszkowice 1:0 (Głód)

beniaminek_girls_tarnow_2019_2

Beniaminek Girls: Karolina Józefczyk, Olga Płaza, Kinga Głód, Martyna Jasłowska, Maja Krychta, Iza Mielech, Milena Smoleń, Kinga Klimczak, Julia Gałuszka, Karolina Rak, Maja Antonik. Trener: Jakub Kozner.

Jakub Kozner (trener Beniaminek Girls): „W niedzielny wczesny poranek udajemy się na bardzo mocno obsadzony turniej do Tarnowa. W grupie ponosimy tylko jedną porażkę z gospodyniami turnieju i razem z nimi oraz Ząbkovią meldujemy się w Lidze Mistrzów. Tam po ciężkich i wyrównanych spotkaniach odnosimy komplet zwycięstw, co pozwala nam na końcowy sukces w zawodach. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i cieszymy się, że mogliśmy rywalizować z tak silnymi zespołami.”

beniaminek_girls_tarnow_2019_6 beniaminek_girls_tarnow_2019_5 beniaminek_girls_tarnow_2019_4 beniaminek_girls_tarnow_2019_3