Zwycięstwa BSS U-13 i Beniaminka U-11 w Lidze Młodzika OZPN Krosno

We wtorek nasze drużyny rozegrały kolejne mecze w Lidze Młodzika OZPN Krosno, chłopcy z Beniaminka Soccer Schools wygrali w „PROFBUD Arenie” z Burzą Rogi, a trzy punkty z wyjazdu do Korczyny przywieźli zawodnicy Beniaminka U-11.

bss_2006

Liga Młodzika OZPN Krosno – Grupa III
Beniaminek Soccer Schools – Burza Rogi 2:1 (2:0)

Bramki: Miłosz Zajdel, Dawid Gembicz. 

BSS U-13: Jan Domaradzki – Paweł Penar, Miłosz Zajdel, Arkadiusz Smoleń, Mikołaj Gębala, Maks Chilik, Miłosz Biały, Miłosz Grygolec, Dawid Gembicz oraz Mateusz Kandefer, Fabian Wilk, Kamil Kuźmik, Szymon Szmyd, Aleksander Pyter, Hubert Szuba.

Grzegorz Raus (trener BSS U-13): „Co można opowiedzieć o tym spotkaniu, pisząc tekst po meczu Liverpoolu Jurgena Kloppa? Dzisiaj nie zagraliśmy natchnieni Liverpoolem i Ajaxem do czego inspiruje swoich podopiecznych. To był nasz słabszy mecz w porównaniu do ostatnich czy w lidze czy sparingu z grupą PRO. W pierwszej połowie wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie, jednak w przerwie nastawienie było by poprawić zdecydowanie grę i z większym entuzjazmem pokazać swoje możliwości. Tego nie zrealizowaliśmy i to spotkanie nie będzie przez nas długo wspominane. Na uwagę zasługuje jednak zachowanie fair play i brak radości po golu Miłosza Zajdla, który w poprzedniej rundzie reprezentował barwy drużyny gości. Ten mecz pokazał, że przed nami bardzo wiele pracy w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła i równocześnie nad sferą mentalną. Sam też nie pomogłem za dużo drużynie, która mimo słabszego dnia potrafiła w efekcie wygrać mecz, a to też sztuka. Mamy potencjał i rezerwy by grać lepiej i ładniej dla oka. Goście zagrali z charakterem i za to szacunek. „

Liga Młodzika OZPN Krosno – Grupa IV
Kotwica Korczyna – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:11

Bramki: Miłosz Krowicki 3, Dawid Kamyk 2, Gracjan Walczak, Konrad Krzywda, Filip Haniebnik, Patryk Delimat, Paweł Pelczarski, samobójcza.
Asysty: Paweł Pelczarski 2, Patryk Prajsnar, Konrad Krzywda.

Beniaminek U-11: Emilian Kulon – Jakub Borowski, Julian Cecuła, Patryk Delimat, Filip Haniebnik, Dawid Kamyk, Piotr Knap, Miłosz Krowicki, Konrad Krzywda, Nikodem Majewski, Paweł Pelczarski, Patryk Prajsnar, Bartosz, Szczepak, Mateusz Śnieżek, Gracjan Walczak, Jan Zych.

Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka U-11): „Mecz toczony w ciężkich warunkach zarówno dla jednych i drugich. Nam na pewno pomogły szybko strzelone bramki, myślę że mecz całkowicie pod nasza kontrolą, na plus siła i dokładność podań, szybkie przejścia z obrony do ataku. Natomiast razi w oczy nieskuteczność oraz szybsze podejmowanie decyzji na boisku, trenujemy i gramy dalej podkreślam, że najważniejsza liga dla chłopaków za rok się zacznie.”