Ligowy raport ze spotkań Beniaminka …

Aktualizujemy raporty z ligowych spotkań naszych drużyn i poniżej prezentujemy relacje ze spotkań zespołów Beniaminka PROFBUD Krosno w Podkarpackich Ligach Trampkarzy i Młodzików. Wszystkie wyniki i aktualne tabele w zakładce „Liga”.

beniaminek_2004_stalowawola

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego – 6 kolejka
Beniaminek PROFBUD Krosno – Ekoball Sanok 4:0

Bramki: Tomasz Bober 2, Patryk Słowik, Filip Mucha. 

Beniaminek U-15: Szymon Jastrzębski – Jakub Wojtasik, Patryk Słowik, Kacper Bolanowski, Krystian Jarosz, Szymon Górka, Tomasz Bober, Mateusz Szafran, Kacper Borkowski, Wiktor Potera, Filip Mucha oraz Szymon Serwiński, Kacper Ziajka, Błażej Korzeniowski.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15): „Muszę pochwalić cały zespół za dyscyplinę taktyczną i bardzo dobrą grę obronną. Mieliśmy z tym problem i cieszy mnie jako trenera, że w końcu dotarliśmy się i w kolejnym meczu nie tracimy bramki. Rywale nie mogli sobie poradzić z naszą agresywną grą, a do tego przechwyty na połowie przeciwnika przyniosły nam dwie bramki.”

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego – 7 kolejka
Sokół Nisko – Beniaminek PROFBUD Krosno 3:7

Bramki: Tomasz Bober 3, Mateusz Szafran, Kacper Borkowski, Krystian Jarosz, Kacper Ziajka. 

Beniaminek U-15: Szymon Jastrzębski – Jakub Wojtasik, Patryk Słowik, Kacper Bolanowski, Michał Telega, Szymon Górka, Tomasz Bober, Mateusz Szafran, Kacper Borkowski, Krystian Jarosz, Filip Mucha oraz Szymon Serwiński, Kacper Ziajka.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15):„Gdy na wyjeździe strzela się siedem bramek to trzeba się cieszyć. Pracujemy jednak mocno nad grą obronną i o ile w pierwszej połowie wyglądało to bardzo dobrze, to za drugą połowę trzeba zganić całą drużynę, gdyż nonszalancja spowodowała, że przeciwnik z niczego zdobył trzy bramki.”

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego – 8 kolejka 
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal Stalowa Wola 2:4

Bramki: Kacper Bolanowski, Kacper Ziajka.

Beniaminek U-15: Szymon Jastrzębski – Wiktor Potera, Patryk Słowik, Kacper Bolanowski, Michał Telega, Szymon Górka, Tomasz Bober, Mateusz Szafran, Kacper Borkowski, Krystian Jarosz, Filip Mucha oraz Szymon Serwiński, Kacper Ziajka, Jakub Wojtasik.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15):Pierwszą połowę zagraliśmy bardzo słabo. Po trzech minutach przegrywaliśmy już 0:2 i po tych ciosach nie mogliśmy się otrząsnąć. Gra zupełnie się nie kleiła. Dużo było niedokładności, prostych strat piłek i podejmowaliśmy złe wybory. Na domiar tego straciliśmy trzecią bramkę. Druga połowa była trochę lepsza w naszym wykonaniu i stwarzaliśmy sytuacje bramkowe. Niestety niewykorzystany rzut karny i kolejny błąd w obronie zapowiadał blamaż, gdyż przegrywaliśmy już 0:4! Honor uratowaliśmy w końcowym fragmencie gry. Najpierw Kacper Bolanowski zrehabilitował się za karnego i z bliska wpakował piłkę do siatki, a później Kacper Ziajka zmniejszył rozmiary porażki na 2:4 i po mimo dużych chęci z naszej strony wynik już się nie zmienił. Uważam, że był to jeden ze słabszych meczów odkąd prowadzę tę drużynę. Można powiedzieć, że zamiast być na boisku byliśmy na „imprezie balonowej”, bo prawie nic nam nie wychodziło i chyba byliśmy myślami w chmurach!? Po trzech ostatnich zdecydowanych zwycięstwach myśleliśmy, że gładko sięgniemy po trzy punkty lecz po raz kolejny boisko zweryfikowało nasze podejście i pokazało jak dużo trzeba pracy nad przygotowaniem mentalnym do meczu.

beniaminek_2005_stalowawola

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Młodszego – 6 kolejka
APPN Mielec – Beniaminek PROFBUD Krosno 1:1

Bramka: Patryk Szczurek. 

Beniaminek U-14: Franciszek Cecuła – Norbert Barczak, Kamil Czekański, Antoni Patla, Błażej Korzeniowski, Miłosz Kluczek, Fabian Gacek, Kamil Bęben, Jakub Michalski, Wojciech Kotulak, Patryk Szczurek oraz Kacper Zych, Miłosz Koczera, Igor Zarzyka, Wiktor Jaślar, Leon Wieczorek.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-14):Zawiodły nas w tym meczu elementarne sprawy jak podanie i przyjęcie piłki. Nie ma podstaw to i nie ma gry. Mimo słabszego spotkania kreujemy cztery sytuacje sam na sam z bramkarzem gospodarzy ale i skuteczność tego dnia zawodziła. Po wyjściu na prowadzenie szybko tracimy bramkę po rzucie rożnym.

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Młodszego – 7 kolejka
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal Stalowa Wola 6:2 

Bramki: Patryk Szczurek 2, Jakub Michalski, Wiktor Jaślar, Igor Zarzyka, samobójcza.  

Beniaminek U-14: Franciszek Cecuła – Norbert Barczak, Kamil Czekański, Antoni Patla, Igor Zarzyka, Miłosz Kluczek, Fabian Gacek, Wiktor Jaślar, Jakub Michalski, Wojciech Kotulak, Patryk Szczurek oraz Kacper Zych, Miłosz Koczera, Kamil Bęben.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-14): „Zmieniliśmy sposób poruszania się zawodników w wysokim pressingu i przyniosło to spodziewany efekt. W porównaniu z ostatnim meczem także skuteczność uległa poprawie. Początek meczu jedynie zaspaliśmy, bo pierwsi do bramki trafili goście ze Stalowej Woli.”

beniaminek_2006_stalrzeszow1

Podkarpacka 1 Liga Młodzika Starszego – 5 kolejka
Beniaminek PROFBUD Krosno – APPN Mielec 2:3

Bramki: Antoni Aszklar, Krzysztof Kolanko. 

Beniaminek U-13: Karol Borowski – Mirosław Irzyk, Franciszek Urbanik, Krystian Paczkowski, Antoni Aszklar, Szymon Gierlach, Emanuel Gibała, Krzysztof Kolanko, Szymon Salamon oraz Dawid Cyrkiel, Jakub Kościelniak, Kamil Świątek, Dawid Krzywda.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-13): „Ciekawy mecz jak zwykle przy okazji spotkań z ekipą APPN. Tym razem zwycięzcy z tej potyczki wyszli goście. Szkoda, bo o ile pierwsza połowa wyrównana, tak druga uważam, że nieco zepchnęliśmy bardzo mocna drużynę do defensywy, natomiast po tak karygodnych błędach w obronie jakie popełniliśmy w tym dniu to nie mieliśmy prawa myśleć o zwycięstwie.”

Podkarpacka 1 Liga Młodzika Starszego – 6 kolejka
UKS 6 Jasło – Beniaminek PROFBUD Krosno 2:4

Bramki: Antoni Aszklar 2, Szymon Gierlach, Emanuel Gibała.

Beniaminek U-13: Karol Borowski – Mirosław Irzyk, Franciszek Urbanik, Krystian Paczkowski, Antoni Aszklar, Szymon Gierlach, Emanuel Gibała, Krzysztof Kolanko, Szymon Salamon oraz Jakub Kościelniak, Kamil Świątek, Dawid Krzywda.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-13): „Pierwsza połowa do zapomnienia. Nie potrafiliśmy wymienić kilku podań. Duży chaos w naszych szeregach i zasłużenie przegrywaliśmy do przerwy. W drugiej odsłonie zaczynamy grać w piłkę i w konsekwencji odrabiamy straty. Brawa za charakter w drugiej odsłonie, natomiast cały mecz na bardzo przeciętnym poziomie”.

Podkarpacka 1 Liga Młodzika Starszego – 7 kolejka
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal Rzeszów 1:1

Bramka: Mirosław Irzyk. 

Beniaminek U-13: Karol Borowski – Mirosław Irzyk, Krystian Paczkowski, Jakub Kościelniak, Antoni Aszklar, Szymon Gierlach, Emanuel Gibała, Krzysztof Kolanko, Szymon Salamon oraz Franciszek Urbanik, Antoni Krawiec.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-13): „Dobrze zaprezentowaliśmy się na tle chyba najmocniejszego rywala w lidze. Jako drużyna byliśmy bardzo dobrze zorganizowani i nie ustępowaliśmy w tempie gry Stali. W porównaniu z poprzednim meczem zdecydowanie poprawiliśmy grę w obronie. Brawo dla drużyny za postawę w tym spotkaniu.”


Podkarpacka 2 Liga Młodzika Młodszego – 5 kolejka
Resovia Rzeszów – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:2

Bramki: Tobiasz Jastrząb, Karol Michna. 

Beniaminek U-12: Jakub Kasperkowicz – Szymon Dębiczak, Szymon Wójcik, Jakub Barczak, Jakub Pawlik, Franciszek Kania, Tobiasz Jastrząb, Kamil Janowski, Anna Skrzypczyk oraz Karol Michna, Wiktor Węgrzyn.

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-12): „Pierwsze 20 min spotkania to pełna dominacja oraz atak za atakiem na bramkę rywali, jednak tej intensywności nie potrafiliśmy utrzymać do końca pierwszej połowy. Natomiast w drugiej trochę obniżyliśmy loty pod względem piłkarskim, jednak na zdecydowany plus muszę podkreślić charakter oraz determinację zespołu! Niemniej jednak do zaangażowania musimy dołożyć więcej elementów piłkarskich.”

Podkarpacka 2 Liga Młodzika Młodszego – 6 kolejka
Beniaminek PROFBUD Krosno – Czuwaj Przemyśl 7:0

Bramki: Anna Skrzypczyk 3, Karol Michna 2, Kamil Janowski, Jakub Pawlik.

Beniaminek U-12: Jakub Kasperkowicz – Szymon Dębiczak, Szymon Wójcik, Jakub Barczak, Jakub Pawlik, Franciszek Kania, Tobiasz Jastrząb, Kamil Janowski, Anna Skrzypczyk oraz Karol Michna, Wiktor Węgrzyn.

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-12):Mecz stał na marnym poziomie z naszej strony i ten fakt, trzeba szczerze przyznać. Zaczynamy kalkulować, patrzeć w tabelę, zamiast być skupieni na własnych założeniach. Mimo wysokiego zwycięstwa nie jestem zadowolony z tego co pokazaliśmy!”