Relacje ze spotkań Beniaminka w Podkarpackich Ligach Trampkarzy i Młodzików

Poniżej prezentujemy relacje z ostatnio rozegranych spotkań przez drużyny Beniaminka PROFBUD Krosno w rozgrywkach Trampkarzy i Młodzików organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

DSC_0130

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego – 4 kolejka
Beniaminek PROFBUD Krosno – DAP Dębica 2:3 

Bramki: Kacper Bolanowski, Michał Telega

Beniaminek U-15:  Szymon Jastrzębski – Krystian Jarosz, Patryk Słowik, Kacper Bolanowski, Michał Telega, Szymon Górka, Jakub Wojtasik, Mateusz Szafran, Kacper Borkowski, Wiktor Potera, Filip Mucha oraz Szymon Serwiński, Kacper Ziajka, Tomasz Bober.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15):Przeciwnik wykorzystał naszą bierną postawę w obronie i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:2. Na drugą wyszliśmy z większym animuszem i po bramkach Kacpra Bolanowskiego z rzutu karnego i Michała Telegi wyrównaliśmy stan rywalizacji. Niestety w końcówce meczu kolejny prosty błąd w obronie zadecydował o tym, że DAP zgarnął całą pulę. Piłka nożna jest grą błędów, ale ostatnio za dużo tych błędów indywidualnych popełniamy, aby myśleć o zwycięstwach. Brakuje również dokładności i mądrości w atakowaniu, a przez to dużo akcji kończy się prostymi stratami piłki. Mam nadzieję, że ostatnie porażki zmotywują nas podwójnie do pracy na treningach i miłym akcentem zakończymy ostatni sezon w Beniaminku.”


Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego – 5 kolejka
Stal Mielec – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:3

Bramki: Michał Telega 2, Kacper Borkowski

Beniaminek U-15: Szymon Jastrzębski – Błażej Korzeniowski, Patryk Słowik, Antoni Patla, Michał Telega, Szymon Górka, Tomasz Bober, Mateusz Szafran, Kacper Borkowski, Wiktor Potera, Krystian Jarosz oraz Szymon Serwiński, Patryk Szczurek.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15):Od początku spotkania narzuciliśmy swój styl gry i stwarzaliśmy sytuacje. Bramkę na 1:0 strzelił Kacper Borkowski, który wykorzystał krzyżową piłkę od Tomka Bobera i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi. Chwilę później wynik podwyższył Michał Telega po sprytnie rozegranym rzucie rożnym. W drugiej połowie wynik ustalił Telega, który wykończył świetną akcję Tomka Bobera. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania przez cały mecz i Stal Mielec sporadycznie nam zagrażała. Do składu wskoczyli chłopcy z rocznika 2005 – Błażej Korzeniowski, Antek Patla i Patryk Szczurek i pokazali się z dobrej strony. Cały zespół zasłużył na pochwały, gdyż każdy dołożył swoją „dużą cegłówkę” do tego zwycięstwa.”


Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Młodszego – 4 kolejka
SMS Jarosław – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:7

Bramki: Patryk Szczurek 2, Miłosz Kluczek, Wiktor Jaślar, Kamil Bęben, Fabian Gacek, Błażej Korzeniowski. 

Beniaminek U-14: Franciszek Cecuła – Błażej Korzeniowski, Jakub Michalski, Norbert Barczak, Antoni Patla, Bartosz Zimnicki, Fabian Gacek, Kamil Bęben, Wojciech Kotulak, Patryk Szczurek, Leon Wieczorek oraz Kacper Zych, Miłosz Koczera, Wiktor Jaślar, Miłosz Kluczek, Igor Zarzyka.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-14): „Bardzo szybko otworzyliśmy wynik spotkania, po czterech minutach było już 2:0. W drugiej połowie jeszcze mocniej podkręciliśmy tempo czego efektem były kolejne bramki.”


Podkarpacka 1 Liga Młodzika Starszego – 3 kolejka
DAP Dębica – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:6 

Bramki: Emanuel Gibała 2, Szymon Salamon 2, Krzysztof Kolanko, Szymon Gierlach.


Podkarpacka 2 Liga Młodzika Młodszego – 3 kolejka
Soccer Ropczyce – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:5

Bramki: Franciszek Kania, Jakub Pawlik, Tobiasz Jastrząb, Karol Michna, Szymon Wójcik.

Beniaminek U-12: Jakub Kasperkowicz – Szymon Dębiczak, Szymon Wójcik, Oskar Zając, Franciszek Kania, Jakub Pawlik, Tobiasz Jastrząb, Kamil Janowski, Anna Skrzypczyk oraz Karol Michna, Miłosz Bolek, Jakub Barczak, Wiktor Węgrzyn.

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-12):Dojrzałe spotkanie w naszym wykonaniu i w pełni zasłużone zwycięstwo. W pierwszej połowie zbyt szybko szukaliśmy zagrań prostopadłych w sytuacjach, gdzie tej przestrzeni do zagrania brakowało. W drugiej natomiast byliśmy bardziej cierpliwi, co przyniosło efekt w postaci pięciu bramek.


Podkarpacka 2 Liga Młodzika Młodszego – 4 kolejka
Beniaminek PROBFBUD Krosno – Igloopol Dębica 3:1

Bramki: Tobiasz Jastrząb, Jakub Pawlik, Anna Skrzypczyk.

Beniaminek U-12: Jakub Kasperkowicz – Szymon Dębiczak, Szymon Wójcik, Oskar Zając, Franciszek Kania, Jakub Pawlik, Tobiasz Jastrząb, Kamil Janowski, Anna Skrzypczyk oraz Karol Michna, Miłosz Bolek, Jakub Barczak, Wiktor Węgrzyn.

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-12): „Trochę z opóźnionym zapłonem wchodzimy w mecz, co w konsekwencji kończy się stratą bramki. Jednak w końcu wskakujemy na swój poziom i gramy co najmniej przyzwoicie. W drugiej połowie nasza postawa jest jeszcze lepsza, przez co w pełni kontrolujemy przebieg spotkania.”