Gra Beniaminków jak sobotnia pogoda … w kratkę

W ostatnią sobotę drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno z rocznika 2011 udała się do Jasła, gdzie na zaproszenie Stowarzyszenia „Turnieje Sportowe” wzięła udział w Turnieju o Puchar Poseł na Sejm RP Joanny Frydrych.

U-8_1

Chłopcy rozpoczęli rozgrywki „z wysokiego C”, pokazali zespołową grę, piękne akcje i wysoko pokonali AP Jasło. W kolejnym pojedynku w szeregi drużyny wkradła się nerwowość i rozkojarzenie co pozwoliło wysoko wygrać lepiej zorganizowanej Tarnovii Tarnów. Następne dwa spotkania to znów koncert w wykonaniu Beniaminków, mnóstwo składnych akcji, pięknych bramek i dwa zwycięstwa z AP Sanok i Remix Niebieszczany. W ostatnim meczu grupowym rozgrywanym w strugach deszczu po zaciętym pojedynku chłopcy ulegli Wilczkom Lesko. Beniaminek zajął trzecie miejsce w grupie i w fazie finałowej zmierzył się z chłopakami z KAP Bardomed. Ostatecznie drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno zajęła VI miejsce w turnieju.

Wyniki spotkań
Beniaminek – AP Jasło 6-1 (Alan Klimkiewicz 4, Włodarski, Cichoń)
Beniaminek – Tarnovia Tarnów 4-8 (Włodarski 3, Czekański)
Beniaminek – AP Sanok 6-0 (Włodarski 2, Alan Klimkiewicz, Wacławski, Czekański , Cichoń)
Beniaminek – Remix Niebieszczany 4-1 (Zajdel, Włodarski, Czekański, Majkut)
Beniaminek – Wilczki Lesko 4-5 (Alan Klimkiewicz 2, Włodarski, Kubal)
Beniaminek – KAP Bardomed 0-2

Beniaminek U-9: Kacper Cichoń, Damian Czekański, Norbert Grela, Alan Klimkiewicz, Alex Klimkiewicz, Karol Kubal, Piotr Majkut, Filip Wacławski, Wiktor Włodarski, Julian Wojnar, Aleksander Zajdel. Trener: Waldemar Szafran.

Waldemar Szafran (trener Beniaminka U-8): „Chłopcy na kolejnym turnieju udowadniają, że robią postępy i w piłkę grać potrafią. Niestety w niektórych momentach brakuje jeszcze maksymalnej koncentracji, co pokazał mecz np. z Tarnovią, która w trzy minuty strzeliła nam cztery bramki i mimo walki i gry do ostatniej sekundy, wyniku nie udało się nam już dogonić. Po wygranej w Arłamowie taki mały zimny prysznic, który dla każdego zawodnika powinien być motywacją do jeszcze cięższej pracy na treningach.”