Cztery ligowe mecze Beniaminka w rozgrywkach Podkarpackiego ZPN!

Przed nami ciekawie zapowiadając się najbliższe dni, w których będziemy emocjonować się występami drużyn Beniaminka PROFBUD Krosno w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

beniaminek2004_liga2018

Drugi wiosenny mecz rozegrają w sobotę zawodnicy Beniaminka U-15. Na „Arenie Korczyna” nasza drużyna z rocznika 2004 zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg. Krośnianie udanie rozpoczęli rozgrywki wygrywając na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola, w dobrych nastrojach po 1 kolejce byli także zawodnicy Siarki, którzy pokonali Sokół Nisko. Zapraszamy sympatyków młodzieżowej piłki nożnej na „Arenę Korczyna” – początek spotkania Beniaminek – Siarka o godzinie 11:00.

beniaminek_2005_stalrz_03

Pierwszy mecz na wiosnę mają przed sobą chłopcy z rocznika 2005. Beniaminek U-14 triumfował w rundzie jesiennej i jesteśmy bardzo ciekawi jak nasi zawodnicy będą prezentować się na ligowych boiskach w 2019 roku. Podopieczni trenera Marka Adamiaka w inauguracyjnym meczu zagrają na wyjeździe ze Stalą Rzeszów. Początek meczu w sobotę o 12:00.

beniaminek_2006_2018_resovia_2

W weekend inauguracja rozgrywek także w kategorii Młodzika Młodszego, ale nasi zawodnicy z rocznika 2006 ligowe spotkanie zagrają w poniedziałek. Beniaminek U-13 uda się do Rzeszowa na mecz z Resovią. Początek spotkania o 15:30.

B_2007_2018_sanovia

We wtorek zagra natomiast Beniaminek U-12. Ekipa z rocznika 2007 na swój pierwszy ligowy pojedynek uda się do Jasła, a rywalem „biało-niebieskich” będzie drużyna „Szóstki”. Początek meczu o 17:00.

Terminarze na pierwsze zaktualizowaliśmy już w zakładce „Liga”. Na bieżąco będziemy uzupełniać kolejne mecze, zapraszamy także na naszego Facebooka, gdzie postaramy się zamieszczać informację o wyniku po zakończonych spotkaniach, a relacje z meczów z wypowiedzią trenerów będą dostępne w tygodniu na naszej stronie internetowej.

Powodzenia „biało-niebiescy”!