Beniaminek U-15 wygrywa w Stalowej Woli!

Udanie wiosenne rozgrywki w Podkarpackiej 1 Lidze Trampkarza Starszego rozpoczęli zawodnicy Beniaminka PROFBUD Krosno U-15. Nasza drużyna w 1 kolejce zmierzyła się na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola i wróciła do Krosna z kompletem punktów.

b2004_2019_liga_1

„Biało-niebiescy” dobrze weszli w mecz i w 7 minucie strzelili bramkę, Tomasz Bober przeprowadził indywidualną akcję, a wykończył ją Wiktor Potera. W pierwszej połowie nasi zawodnicy stworzyli jeszcze trzy sytuacje bramkowe lecz brakło dobrego wykończenia. Druga połowa rozpoczęła się nieco ospale i w ciągu 15 minut po prostych błędach w obronie krośnianie stracili dwie bramki. Beniaminek pokazał jednak charakter, ruszył do przodu i najpierw Szymek Górka, a następnie Tomek Bober strzelili bramki i zapewnili naszej drużynie trzy punkty. Asysty przy tych golach zaliczyli kolejno Tomasz Bober i Mateusz Szafran.

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego
Stal Stalowa Wola – Beniaminek PROFBUD Krosno 2:3

Bramki: Wiktor Potera, Szymon Górka, Tomasz Bober.

Beniaminek U-15: Szymon Jastrzębski – Krystian Jarosz, Patryk Słowik, Kacper Bolanowski, Michał Telega, Szymon Górka, Tomasz Bober, Mateusz Szafran, Kacper Borkowski, Wiktor Potera, Filip Mucha oraz Szymon Serwiński, Kacper Ziajka, Jakub Wojtasik. Trener Tomasz Wacek.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15): „Powinniśmy po pierwszej połowie ustawić sobie mecz strzelając 3-4 bramki i go kontrolować. Niestety w kilku sytuacjach zawiodła skuteczność. Zagraliśmy jednak dobry mecz i wszyscy zasłużyli na pochwały. Nie mieliśmy słabych punktów. Wierzyliśmy do końca w zwycięstwo i za swoją waleczność i nieustępliwość zostaliśmy nagrodzeni trzy punkty.”