Wiosenny nabór do drużyn Beniaminek Soccer Schools i Przedszkoli Piłkarskich Beniaminka!

Wiosna to doskonały czas by rozpocząć swoją piłkarską przygodę w naszej Akademii! Ogłaszamy dodatkowy nabór do drużyn Beniaminek Soccer Schools i projektu „Beniaminek Soccer Schools Przedszkola Piłkarskie”!

BSS Rzeszów


Beniaminek Soccer Schools 

Zapraszamy chętnych zawodników do trenowania w „biało-niebieskich” barwach! Poniżej prezentujemy ilość wolnych miejsc w poszczególnych grupach Beniaminek Soccer Schools:

  • BSS U-13 (rocznik 2006/2007) – 2 wolne miejsca
  • BSS U-11 (rocznik 2008/2009) – 5 wolnych miejsc
  • BSS U-9 (rocznik 2010/2011) – 8 wolnych miejsc

Kontakt w sprawie zapisów – tel. 668 835 779.

bssu13_liga2


Beniaminek Soccer Schools Przedszkola Piłkarskie

Okres wiosenny to także nabór do projektu „Beniaminek Soccer Schools Przedszkola Piłkarskie”, od 1 kwietnia zmieniamy nazewnictwo i właśnie tak będą nazywały się dotychczasowe grupy „Bambini Football”!

Zapraszamy do wspólnych treningów w krośnieńskiej „PROFBUD Arenie” oraz w naszych Oddziałach chłopców i dziewczynki z roczników 2012, 2013, 2014 i 2015! Ilość miejsc ograniczona.

  • Beniaminek Soccer Schools Przedszkola Piłkarskie w Krośnie – tel. 793 070 805
  • Beniaminek Soccer Schools Jedlicze – tel. 662 032 141
  • Beniaminek Soccer Schools Rogi – tel. 793 070 805

„Zapraszamy serdecznie do rozpoczęcia przygody w projekcie Beniaminek Soccer Schools. Dzielimy się pasją i dobrą energią z dziećmi. Tworzymy wspólnie ciekawe i przyjazne środowisko do rozwoju najmłodszych adeptów i spełniamy marzenia. Staramy się i uczymy wszyscy razem. Są rzeczy co warto robić. Beniaminek ma już 12 lat. Pasja, radość i ambicja – Beniaminek to tradycja! Treningi, mecze, turnieje, obozy, wycieczki na mecze Reprezentacji Polski i Ekstraklasy, a przede wszystkim radość dzieciaków i ich rozwój na danym etapie przygody z futbolem. Jeśli masz ochotę do Nas dołączyć to serdecznie zapraszamy!”

Trenerzy Beniaminek Soccer Schools i Przedszkoli Piłkarskich
Magda, Grzesiek, Kacper, Mateusz, Łukasz, 
Dominik, Michał, Dawid, Kacper, Grzesiek.

Trenerze! Jeśli chcesz dołączyć do naszej grupy trenerskiej nie czekaj! Chwytaj dzień bo są rzeczy co warto robić! My też kiedyś zaczynaliśmy.

bambini_2018_2


Beniaminek PROFBUD Krosno – Grupy PRO

Do grup PRO w naszej Akademii nie prowadzimy naborów. Zawodnicy reprezentujący kluby z regionu chcący rozwijać swoje piłkarskie umiejętności w grupach PRO pod okiem kadry trenerskiej Beniaminka zapraszamy na testy piłkarskie. Przed tym sezonem i teraz przed rundą wiosenną do Beniaminka trafiło w ten sposób kilku utalentowanych chłopców. Do grup PRO mogą także trafić wyróżniający się zawodnicy z projektu Beniaminek Soccer Schools.

pc2018_beniaminek12