Złoto w Arłamowie! Beniaminek U-8 wygrywa „Turniej o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN”!

W ostatnią niedzielę drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno z rocznika 2011 udała się do Arłamowa, gdzie wzięła udział w „Turnieju o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby”. Mali piłkarze w grupie zmierzyli się z zespołami Szesnastki Przemyśl, Ziomków Rzeszów, Football Academy Nisko i JKS Jarosław.

b2011_arlamow1

Chłopcy wygrali trzy z czterech spotkań, jedno zremisowali i z pierwszego miejsca awansowali do grupy finałowej, gdzie czekały na nich zespoły Stali Rzeszów, Stali Łańcut, Orlika Klimontów i grupowi rywale z Szesnastki Przemyśl. W fazie pucharowej „biało-niebiescy” także nie dali się pokonać, powtórzyli wynik z grupy i wygrali trzy z czterech spotkań, jedno zremisowali i z dorobkiem 10 punktów zajęli I miejsce w turnieju! Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne. Tytuł „Najlepszego Bramkarza” turnieju powędrował do Alexa Klimkiewicza!

Gratulacje dla całej drużyny i trenera! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wszystkim uczestnikom za wspólną grę!

b2011_arlamow3

Faza grupowa
Beniaminek PROFBUD Krosno – Szesnastka Przemyśl 3:1
Beniaminek PROFBUD Krosno – JKS Jarosław 1:0
Beniaminek PROFBUD Krosno – Ziomki Rzeszów 2:1
Beniaminek PROFBUD Krosno – FA Nisko 2:2

Faza finałowa
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal Rzeszów 3:1
Beniaminek PROFBUD Krosno – Orlik Klimontów 5:1
Beniaminek PROFBUD Krosno – Szesnastka Przemyśl 2:2
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal Łańcut 8:1

b2011_arlamow4

Beniaminek U-8: Jakub Dębiczak, Tomasz Głód, Alan Klimkiewicz, Alex Klimkiewicz,  Karol Kubal, Piotr Szafran, Filip Wacławki, Wiktor Włodarski, Aleksander Zajdel. Trener: Waldemar Szafran.

Waldemar Szafran (trener Beniaminka U-8): „Super turniej, zorganizowany w świetnym klimatycznym miejscu. Cieszy mnie postawa wszystkich zawodników, widać że praca na treningach nie idzie na marne. Chłopcy pokazali charakter i udowodnili, że potrafią walczyć do końca o korzystny wynik! Wygrywamy turniej, ale nie popadamy w euforię i pracujemy dalej!”

b2011_arlamow5