Dzieciaki z „Bambini Football” zagrały w turnieju „Beniaminek Rzeszów Cup”!

bss_rzeszow_turniej_2019_2

W ostatnią sobotę najmłodsi adepci futbolu z „Bambini Football”, czyli chłopcy z roczników 2012 i 2013 skorzystali z zaproszenia naszych partnerów z Beniaminek Soccer Schools Rzeszów i udali się na turniej do stolicy Podkarpacia.

bss_rzeszow_turniej_2019_4

Drużyna z rocznika 2013 rozegrała sześć spotkań w których trzy razy zwyciężyła, raz zremisowała, a w dwóch meczach skuteczniejsi okazali się koledzy z innych ekip. Nagrody indywidualne otrzymali Dominik Siudak i Kacper Gurgacz. Natomiast chłopcy z rocznika 2012 rozegrali pięć spotkań z bilansem: trzy zwycięstwa, jeden remis i jedna przegrana. Nagrody indywidualne otrzymali Maciej Wojnowski i Miłosz Bednarz.

Brawa dla wszystkich uczestników!

bss_rzeszow_turniej_2019_3

Łukasz Aszklar (trener Beniaminka): „Super turniej, w którym nie była prowadzona klasyfikacja drużynowa, a liczył się uśmiech i dobra zabawa. Spędzone na boisku minuty na pewno pozwolą zebrać kolejne cenne doświadczenie i podnieść umiejętności piłkarskie chłopaków. Jestem bardzo zadowolony z postawy całej drużyny nie tylko na boisku ale i poza nim. Cały czas pracujemy, bo jest moc w tych dzieciakach. Chciałem również serdecznie podziękować całej ekipie Beniaminek Soccer Schools Rzeszów za przygotowanie super turnieju oraz rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu i super doping podczas turniejów.”

bss_rzeszow_turniej_2019_5