Piłkarskich emocji ciąg dalszy! Zapraszamy na „ORLEN Beniaminek Krosno Cup U-10”!

W najbliższy weekend (2-3 marzec) w Krośnie rozegrany zostanie turniej piłkarski „ORLEN Beniaminek Krosno Cup”, w którym udział weźmie 18 drużyn z kategorii wiekowej U-10. W „PROFBUD Arenie” będzie można zobaczyć aż 81 futbolowych pojedynków w wykonaniu drużyn z różnych zakątków Polski oraz zespołów ze Słowacji.

obkc_2019_u10_2

W roli gospodarza wystąpi drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno, a wśród uczestników są renomowane polskie akademie i dobrze szkolące młodzież szkółki piłkarskie, m.in. przedstawiciele klubów z Ekstraklasy: Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Wisła Kraków, Cracovia Kraków, Korona Kielce. Turniej będzie miał charakter międzynarodowy, w piłkarskich zmaganiach udział wezmą także drużyny ze słowackch Michalovec i Vranova. 

obkc_2019_u10_1

Drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno będzie broniła mistrzowskiego tytuły wywalczonego rok temu i zagra w grupie A. Czekają nas wielkie piłkarskie emocje, bo już w sobotę o 10:00 pierwszy mecz z Orlikiem Przemyśl! W kolejnych spotkaniach zmierzymy się z KS Zakopane, Barca Academy, Cracovią, a na koniec grupowych zmagań pojedynek z Sandecją Nowy Sącz.

Zapraszamy sympatyków młodzieżowej piłki nożnej do „PROFBUD Areny”, ul. Bohaterów Westerplatte 20 – wstęp wolny. Początek turnieju w sobotę o godzinie 10:00, a zakończenie w niedzielę około godziny 16:00. Szczegóły na załączonych grafikach oraz na Facebooku:

Terminarze, wyniki i aktualne tabele będzie można również sprawdzać podczas trwania turnieju na naszej stronie internetowej:

obkc_2019_u10_3