Kolejni wychowankowie Beniaminka w seniorskiej kadrze Karpat Krosno!

Jakub Pelczar (rocznik 2002) i Szymon Rygiel (rocznik 2003) to kolejni wychowankowie Beniaminka, którzy będą mieli możliwość debiutu na ligowych boiskach w seniorskiej drużynie Karpat Krosno! Obaj zawodnicy zostali włączeni przez trenera Dariusza Jęczkowskiego do kadry I zespołu i zagrali w sparingowym spotkaniu z Polonią Przemyśl. Brawo chłopaki!

pelczar

Jakub Pelczar

Jeśli młodym zawodnikom udałoby się wiosną zagrać na boiskach IV ligi, za co mocno trzymamy kciuki, byłby to dziewiąty i dziesiąty wychowanek Beniaminka debiutujący w Karpatach. Wcześniej w „biało-niebieskich” barwach zagrali już Jakub Lichoń, Filip Brożyna, Bartłomiej Szwast (rocznik 1999), Przemysław Sajdak, Kamil Półchłopek, Paweł Litarowicz, Dominik Kowalski (rocznik 2000) i Karol Knap (rocznik 2001).

rygiel

Szymon Rygiel

Cieszymy się, że praca wykonywana przez naszych trenerów od początku powstania Beniaminka przynosi efekty w postaci dobrego przygotowania naszych wychowanków do występów w juniorskich i seniorskiej drużynie Karpat. Jesteśmy przekonani, że wykwalifikowana kadra trenerska naszej Akademii i jakość prowadzonych przez nią treningów da nam w przyszłości kolejne powody do radości!

Foto: K.S. Karpaty Krosno.