Dwie drużyny Beniaminka w Finale Wojewódzkim „Turnieju o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka”!

W tegorocznej edycji halowego „Turnieju o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka” rywalizują zespoły z kategorii wiekowych U-11 i U-12. Miło nam poinformować, że obie drużyny Beniaminka PROFBUD Krosno udanie przebrnęły kwalifikacje i już wkrótce zagrają w Finałach Wojewódzkich. Zwycięzcy tych finałów awansują do turnieju głównego z udziałem najlepszych drużyn w Polsce wyłonionych podczas eliminacji w rozgrywkach wojewódzkich.

turniej-o-puchar-prezesa-pzpn

Jako pierwsi do gry przystąpią chłopcy z Beniaminka PROFBUD Krosno U-11, którzy już 14 stycznia udadzą się do Arłamowa, a w tej kategorii wiekowej oprócz krośnian o przepustkę do turnieju głównego rywalizować będą: AP Sanok, DAP Dębica, JKS Jarosław, Siarka Tarnobrzeg, SMS Rzeszów, Stal Rzeszów i UKS Orlik Przemyśl. Podział na dwie grupy 4-zespołowe nastąpi podczas losowania przed startem turnieju.

Tydzień później (21 stycznia) do Arłamowa zawitają zespoły z kategorii U-12. Drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno z rocznika 2007 awans wywalczyła wspólnie z takimi ekipami jak: AP Sanok, AP Stalowa Wola, Czarni Oleszyce, Igloopol Dębica, Stal Łańcut, Stal Rzeszów i UKS Orlik Przemyśl. Tak jak i w kategorii U-11 podział na grupy nastąpi podczas losowania przed startem turnieju.

Naszym drużynom życzymy powodzenia i dobrej zabawy w Arłamowie!