Trener Marcin Maculski i dziewczynki z Beniaminka w ogólnopolskich mediach piłkarskich!

Dużymi krokami zbliża się kolejna edycja turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, sukcesy naszych drużyn dziewczęcych w poprzednich edycjach sprawiły, że Beniaminkiem zainteresowały się ogólnopolskie media.

weszlo_1

Na portalu „Weszło Junior” można przeczytać ciekawy wywiad z trenerem Marcinem Maculskim o szkoleniu w Beniaminku i sukcesach naszych zawodniczek w turniejowych zmaganiach.

www.junior.weszlo.pl – „Obrona tytułu? Dziewczynki z Krosna cel mają jasny”

Dziś na kanale Youtube „Łączy nas Piłka”, czyli portalu tworzonego przez Polski Związek Piłki Nożnej pojawił się także materiał video „Pasja i rozwój – trenerski przepis na sukces”, w którym o drużynie Beniaminka opowiada trener Marcin Maculski, a także osoby związane z podkarpacką piłką.

Zachęcamy do czytania i oglądania!