Chłopcy z Beniaminka Soccer Schools U-10 zagrali w „PROFBUD Arena Cup”!

W przerwie świąteczno-noworocznej w „PROFBUD Arenie” zawodnicy Beniaminka Soccer Schools z rocznika 2009 mieli możliwość zagrania w turnieju „PROFBUD Arena Cup”. Na naszym obiekcie pojawiło się 10 drużyn, które rozegrały ciekawe piłkarskie zawody.

bss2009_pac_3

„Biało-niebiescy” stoczyli pięć pojedynków, w których sięgnęli po dwa zwycięstwa, raz zremisowali i ponieśli dwie porażki. Drużyna BSS prowadzona przez trenerów Łukasza Aszklara i Dawida Kamolę można powiedzieć, że rozpoczyna swoją turniejową przygodę i doświadczenie zebrane w ciągu 90 minut spędzonych na boisku z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Indywidualną nagrodę dla „Najlepszego Zawodnika Drużyny” otrzymał Mikołaj Węgrzyński, który przy braku bramkarza w zespole stanął między słupkami i świetnie spisywał się na tej pozycji.

Galerie zdjęć naszego fotografa Kamila Śnieżka:

Podczas ceremonii zakończenia turnieju nagrody uczestnikom wręczały osoby związane z krośnieńską piłką nożną – Wojciech Hejnar, Janusz Kozubal, Józef Jędrzejczyk oraz Lucjan Frydrych, zawodnik Akademii Piłkarskiej Jagielloni Białystok, który w przeszłości zagrał kiedyś w barwach Beniaminka, a podczas turnieju odwiedził swoich młodszych kolegów.

Dziękujemy partnerom turnieju – firmom Cutline Wear Factory i Decor oraz Piekarni Kiełtyka za pyszne drożdżówki, którymi częstowaliśmy uczestników turnieju.

bss2009_pac_2

Mecze grupowe
Beniaminek Soccer Schools – AP Jasło 1:4 (Paczosa)
Beniaminek Soccer Schools – MOSiR Dukla 2:2 (Paczosa, Jaśkiewicz)
Beniaminek Soccer Schools – Otryt Lutowiska 3:2 (Paczosa, Masłyk, Patla)
Beniaminek Soccer Schools – Tempo Nienaszów 1:4 (Makoś)

Mecz o 7 miejsce
Beniaminek Soccer Schools – Koniczynka Krosno 5:1 (Jurczyk 3, Patla 2)

Klasyfikacja końcowa
1. Orlik Przemyśl
2. MOSiR Dukla
3. AP Sanok
4. AP Jasło
5. Orzełki Brzozów
6. Tempo Nienaszów
7. Beniaminek Soccer Schools
8. Koniczynka Krosno
9. Kolejarz Zagórz
10. Otryt Lutowiska

Wyniki wszystkich spotkań:

Dziękujemy wszystkim drużynom za wspólne piłkarskie emocje!

Beniaminek Soccer Schools U-10: Mikołaj Węgrzyński – Szymon Paczosa, Sebastian Kwarciany, Igor Uliasz, Miłosz Makoś, Sebastian Patla, Szymon Jurczyk, Adam Rymar, Kamil Jaśkiewicz, Igor Masłyk. Trenerzy: Łukasz Aszklar i Dawid Kamola.

bss2009_pac_1

Łukasz Aszklar (trener BSS U-10): „Turniej „PROFBUD Arena Cup” dla rocznika 2009 i młodszych był dla większości chłopców drugim tak poważnym turniejem odkąd razem pracujemy. Pierwsze dwa mecze z AP Jasło i MOSiR-em Dukla pokazały, że brakuje nam ogrania w takich zawodach. W naszej grze widać było dużą nerwowość, bardzo szybko pozbywaliśmy się piłki, nie potrafiliśmy stworzyć składnej akcji. Na boisku panował straszny chaos. Udało nam się zremisować z MOSiR-em Dukla 2:2 pomimo, że przegrywaliśmy 0:2. Kolejne dwa mecze grupowe to już była lepsza gra w naszym wykonaniu. Stres pomału nas opuszczał, potrafiliśmy wymienić kilka podań i dzięki temu stwarzaliśmy sobie sytuację bramkowe. Efekt, wygrana z Lutowiskami i przegrana z Nienaszowem. Mecz o siódme miejsce z Koniczynką był naszym najlepszym na tym turnieju. Fajnie operowaliśmy piłką i byliśmy bardzo skuteczni pod bramką przeciwnika, co przełożyło się na wynik 5:1. Podsumowując, jeszcze dużo pracy przed nami, ale dzięki systematycznej pracy na treningach i udziałach w takich turniejach będziemy coraz mocniejsi. Na koniec chciałem serdecznie podziękować całej ekipie Beniaminek Soccer Schools za przygotowanie super turnieju „PROFBUD Arena Cup” oraz rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla trenerów.”