Beniaminek U-12 ze srebrem w „Turnieju o Puchar Sławomira Peszko”!

W piątek drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno z rocznika 2007 udała się do Jedlicza, gdzie wzięła udział w corocznym halowym „Turnieju o Puchar Sławomira Peszko”. „Biało-niebiescy” wygrali trzy spotkania w fazie grupowej, w półfinale pokonali Ekoball Sanok, a w finałowym spotkaniu po zaciętym meczu lepsi o jedną bramkę okazali się zawodnicy Karpat Krosno. Podopieczni trenera Kamila Pelczara sięgnęli więc po srebro, a indywidualną nagrodę dla „Najlepszego zawodnika turnieju” otrzymał Miłosz Bolek!

b2007_2018_peszko2

Gratulujemy zwycięzcom, brawa dla naszych chłopców i dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim drużynom za fajną sportową rywalizację.

Wyniki spotkań 
Beniaminek PROFBUD Krosno – Orły Łanowice 1:0
Beniaminek PROFBUD Krosno – AP Peszko 4:1
Beniaminek PROFBUD Krosno – Lech Poznań Football Academy Tarnowiec 6:1

Półfinał
Beniaminek PROFBUD Krosno – Ekoball Sanok 2:1

Finał 
Beniaminek PROFBUD Krosno – Karpaty Krosno 0:1

Beniaminek U-12: Jakub Kasperkowicz – Jakub Barczak, Szymon Dębiczak, Franciszek Kania, Jakub Pawlik, Tobiasz Jastrząb, Rafał Mikulski, Oskar Zając, Karol Michna. Trener Kamil Pelczar.

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-12): „Chciałem podziękować organizatorom za zaproszenie na turniej. Podobnie jak podczas turnieju w Besku potrzebujemy czasu, aż dostosujemy się do warunków halowych. Z każdą rozegraną minutą jest lepiej, ale trzeba to otwarcie powiedzieć nie pokazaliśmy w pełni swojego potencjału, który jest w tej drużynie!”