Srebrny weekend dla kategorii U-13! II miejsce Beniaminka PROFBUD Krosno w Nadrzeczu!

Drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno U-13 wywalczyła w weekend w Nadrzeczu II miejsce w turnieju RSSport! Siedem piłkarskich pojedynków na sztucznej trawie pod balonem w wykonaniu naszej ekipy z rocznika 2006, w których „biało-niebiescy” sięgnęli po 4 zwycięstwa! Dwa mecze zakończyły się remisem, a w jednym to rywale okazali się lepsi. Turniej wygrała Sandecja Nowy Sącz, a na podium znaleźli się także zawodnicy Stali Rzeszów.

Brawo dla całej naszej drużyny!

Rb2006_rss_1

Wyniki spotkań
Beniaminek PROFBUD Krosno – AP 21 Kraków 2:0 (Gibała, Aszklar)
Beniaminek PROFBUD Krosno – Meszoly Focisuli 2:0 (Gibała, Aszklar)
Beniaminek PROFBUD Krosno – SEMP Ursynów 2:0 (Gibała, Salamon)
Beniaminek PROFBUD Krosno – APMT Polska 0:0
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal Rzeszów 1:1 (Aszklar)
Beniaminek PROFBUD Krosno – Sandecja Nowy Sącz
Beniaminek PROFBUD Krosno – Górnik Łęczna 3:0 (Aszklar, Gibała, Gierlach)

Klasyfikacja końcowa
1. Sandecja Nowy Sącz
2. Beniaminek PROFBUD Krosno
3. Stal Rzeszów
4. APMT Polska
5. SEMP Ursynów Warszawa
6. Meszoly Focisuli (Węgry)
7. AP21 Kraków
8. Górnik Łęczna

Rb2006_rss_4

Beniaminek U-13: Tymon Kubacki, Karol Borowski, Kamil Zając, Mirosław Irzyk, Franciszek Urbanik, Krystian Paczkowski, Antoni Aszklar, Szymon Gierlach, Antoni Krawiec, Emanuel Gibała, Krzysztof Kolanko, Szymon Salamon, Dawid Krzywda, Jakub Kościelniak, Mikołaj Mola. Trener Kamil Chmielowski.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-13): „Brawa dla chłopaków za podejście do turnieju, na meczach ale również poza nimi, czuć było kolektyw w drużynie przez cały wyjazd. Choroby spowodowały, że kilku chłopców w niektórych spotkaniach musiało przymusowo pauzować lub grać mocno osłabieni, ale z wielkim serduchem. Nie mieliśmy słabych punktów w tym turnieju. Poza meczem z Sandecją o którym lepiej szybko zapomnieć i Stalą Rzeszów z która nie potrafimy się jakoś przełamać pokazywaliśmy niezły futbol. Mankamenty jak zwykle były, ale całokształt trzeba ocenić solidnie. Pracujemy dalej!”

Rb2006_rss_3

Foto: RSsport