Drużyny Beniaminka U-15 i U-14 rozegrały mecze kontrolne z Cracovią!

W niedzielę drużyny Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno z roczników 2004 i 2005 udały się do Krakowa, gdzie rozegrały mecze kontrolne z zespołami Cracovii. Pożyteczne sparingi dla obu naszych drużyn, dobry materiał dla trenerów i kolejne doświadczenie dla chłopaków, którzy dodatkowo wspólne z naszym sztabem szkoleniowym mieli możliwość obejrzenia wieczorem na żywo meczu Lotto Ekstraklasy pomiędzy Cracovią Kraków i Lechem Poznań. Podczas meczów kontrolnych naszą drużynę odwiedził Sylwester Lusiusz, były zawodnik zespołów młodzieżowych Karpat Krosno, a obecnie piłkarz seniorskiej drużyny Cracovii.

b_2004_cracovia_1

Mecz kontrolny U-15 – Kraków
Cracovia Kraków – Beniaminek PROFBUD Krosno 3:9

Bramki: Tomasz Bober 3, Kacper Bolanowski 2, Krystian Jarosz, Kacper Borkowski, Wiktor Potera, Paweł Berkowicz. 

Beniaminek U-15: Szymon Jastrzębski – Krystian Jarosz, Patryk Słowik, Oskar Cierpiak, Kacper Bolanowski, Szymon Górka, Tomasz bober, Mateusz Szafran, Kacper Borkowski, Wiktor Potera, Paweł Berkowicz oraz Filip Mucha, Szymon Serwiński, Mikołaj Szczurek, Kacper Ziajka. Trener Tomasz Wacek.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15):Graliśmy z drugą drużyną z rocznika 2004, która trenuje w Akademii Cracovii. Przez cały mecz mieliśmy przewagę i potwierdziliśmy to strzeleniem dziewięciu bramek. Nie obyło się bez błędów, co przeciwnik wykorzystał strzelając nam trzy gole. Każdy z chłopaków podszedł maksymalnie skoncentrowany i stworzyliśmy dużo fajnych akcji.”

b_2004_cracovia_3

Mecz kontrolny U-14 – Kraków
Cracovia Kraków – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:7 

Bramki: Patryk Szczurek 3, Leon Wieczorek 2, Bartosz Zimnicki, Fabian Gacek.

Beniaminek U-14: Franciszek Cecuła – Błażej Korzeniowski, Kamil Czekański, Norbert Barczak, Antoni Patla, Miłosz Kluczek, Bartosz Zimnicki, Wojciech Kotulak, Jakub Michalski, Leon Wieczorek, Patryk Szczurek oraz Kacper Zych, Igor Zarzyka, Miłosz Koczera, Fabian Gacek, Kamil Bęben. Trener Marek Adamiak.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-14): Na samym początku daliśmy się zaskoczyć przeciwnikowi błędnie ustawiając defensywę, na szczęście Franek był na posterunku. Potem do końca meczu byliśmy drużyną zdecydowanie dominującą.”

b_2004_cracovia_4

b_2004_cracovia_5