II i V miejsce chłopaków z BSS U-13 na turnieju w Jaśle!

Z bardzo dobrej strony pokazały się drużyny Beniaminka Soccer Schools U-13 w turnieju organizowanym przez Stowarzyszenie Turnieje Sportowe o Puchar Przewodniczącego RM Jasła – Henryka Raka. Podopieczni trenera Grzegorz Rausa zrobili swoim sympatykom sporą niespodziankę i prezent „Mikołajkowy”.

bss_u13_jaslo_3

W pierwszym swoim turnieju futsalowym jedna drużyna była o krok od zwycięstwa w Turnieju a drugi zespół w opinii wszystkich uczestników był odkryciem zawodów w Jaśle. Nagrodę dla „Najlepszego bramkarza turnieju” otrzymał Janek Domaradzki! Gratulacje dla całej „biało-niebieskiej” ekipy!

bss_u13_jaslo_1

Wyniki i strzelcy goli w meczach grupowych
Beniaminek Soccer Schools I – Global Soccer Jasło 2:0 (Gębala, Grygolec)
Beniaminek Soccer Schools I – Nafta Jedlicze II 1:1 (Grygolec)
Beniaminek Soccer Schools I – Koniczynka Krosno 2:0 (Penar, Grygolec)
Beniaminek Soccer Schools I – Junak Rzeszów 0:2
Beniaminek Soccer Schools II – Głogovia Głogów Małopolski 2:3 (Gembicz, Pyter)
Beniaminek Soccer Schools II – Karpaty Krosno II 2:1 (Gembicz 2)
Beniaminek Soccer Schools II – LKS Wesoła 0:0
Beniaminek Soccer Schools II – Nafta Jedlicze 1:2 (Gembicz)

bss_u13_jaslo_5

Faza Finałowa – Miejsca 5-8
Beniaminek Soccer Schools II – Koniczynka Krosno 1:0 (Szuba)
Beniaminek Soccer Schools II – Nafta Jedlicze II 4:1 (Kandefer 2, Szuba, Hejnar)

Półfinał
Beniaminek Soccer Schools I – Nafta Jedlicze 3:1 (Biały, Gębala, Grygolec)

Finał
Beniaminek Soccer Schools I – Głogovia Głogów Małopolski 1:1 karne 1:3 (Grygolec)

bss_u13_jaslo_4

Klasyfikacja Końcowa
1. Głogovia Głogów Małopolski
2. Beniaminek Soccer Schools I
3. Nafta Jedlicze I
4. Junak Rzeszów
5. Beniaminek Soccer Schools II
6. Nafta Jedlicze II
7. Koniczynka Krosno
8. Karpaty Krosno II
9. LKS Wesoła
10. Global Soccer Jasło

Beniaminek Soccer Schools I: Janek Domaradzki, Mikołaj Gębala, Miłosz Grygolec, Miłosz Biały, Miłosz Zajdel, Paweł Penar, Fabian Wilk. Trener Grzgorz Raus.

Beniaminek Soccer Schools II: Szymon Filipiak, Dawid Gembicz, Aleksander Pyter, Arkadiusz Smoleń, Hubert Szuba, Szymon Hejnar, Mateusz Kandefer. Trener: Grzegorz Raus.

bss_u13_jaslo_2

Grzegorz Raus (trener BSS U-13): „Jestem bardzo dumny z chłopaków. Długi turniej, ale tworzymy zgrany team, który lubi ze sobą spędzać czas i to jest kluczem do dobrej gry. Każdy czuje się tu potrzebny i to bardzo ważne. Jak widać wszystko jest możliwe. Początkiem sierpnia na treningu było 5-6 chłopaków, po czterech miesiącach gramy w finale turnieju, nazwiska zawodników wymienia spiker. Obie drużyny grają ładnie dla oka i w każdym meczu z udziałem Beniaminka były emocje bo my gramy radosny futbol, odważny, z pasją, nawet kosztem straty bramek. Oczywiście zachowując proporcję co do poziomu turnieju, gdzie grały drużyny o zbliżonym potencjale mamy wielkie powody do radości i motywacji do codziennej pracy. Każdy z zawodników obecnych w Jaśle zasługuje na dobre słowo. Warto było widzieć piękne chwile w turnieju z naszym udziałem, bo ich nie brakowało. Podczas turnieju mieliśmy też miłe spotkanie z jaślaninem Masiem Niedziałkowskim i jego tatą którzy odwiedzili halę i spotkali się z nami, fajnie że Mateusz pamięta o swoim rozwoju w Beniaminku Ja po długiej przerwie jako trener w turnieju czułem się jakby trwało to tylko kilka dni. Czułem się jak „ryba w wodzie”. Są rzeczy co się po prostu uwielbia i tego nigdy nie wyrzucisz ze swojego DNA. Najpiękniejsza rola na świecie – trener, inspirator, dobry duch drużyny, pasjonat.”

bss_u13_jaslo_6