Treningi Indywidualne w Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno

Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych zawodników (roczniki od 2005 do 2012) do uczestnictwa w „Treningach indywidualnych”. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej na nowoczesnym obiekcie „PROFBUD Arena”, co gwarantuje wysoką jakość zajęć przez cały rok.

TreningiIndywidualne1

Program zajęć zbudowany jest w sposób kompleksowy – zawodnicy pracować będą nad techniką, motoryką i taktyką z uwzględnieniem pracy nad sferą mentalną, a postępy analizowane będą poprzez testy umiejętności. Całość opierać się będzie o pracę w grupach zorganizowanych pod kątem aktualnych predyspozycji i wieku.

Trenerem prowadzącym projekt jest  Radosław Gromala – absolwent wychowania fizycznego w Rzeszowie i trener z licencją UEFA A  specjalizujący się w treningu indywidualnym. Swoją wiedzę w tej dziedzinie poszerzał pracując m.in. w renomowanym projekcie „Polish Soccer Skills” oraz odbywając kurs metodologii Smartfootball. W Beniaminku Krosno  pracuje z kategoriami U-10 oraz U-11. Pełni też funkcję specjalisty w  dziale  rozwoju szkolenia w Akademii.

Informacje bezpośrednio u trenera 

Radosław Gromala
tel. 690 971 835