Treningi Indywidualne w Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno

Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych zawodników (roczniki od 2004 do 2010) do uczestnictwa w „Treningach indywidualnych”. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej na nowoczesnym obiekcie „PROFBUD Arena”, co gwarantuje wysoką jakość zajęć przez cały rok.

TreningiIndywidualne1

Program zajęć zbudowany jest w sposób kompleksowy – zawodnicy pracować będą nad techniką, motoryką i taktyką z uwzględnieniem pracy nad sferą mentalną, a postępy analizowane będą poprzez testy umiejętności. Całość opierać się będzie o pracę w grupach zorganizowanych pod kątem aktualnych predyspozycji i wieku.

Trenerem prowadzącym projekt będzie Radosław Gromala – absolwent wychowania fizycznego w Rzeszowie i trener UEFA B (w trakcie kursu UEFA A) specjalizujący się w treningu indywidualnym. Swoją wiedzę w tej dziedzinie poszerzał pracując m.in. w renomowanym projekcie „Polish Soccer Skills” oraz odbywając kurs metodologii Smartfootball. W Beniaminku Krosno od niedawna pracuje z kategoriami U-10 oraz U-11.

Szczegółowe informacje odnośnie godzin, kosztów i zgłoszeń prezentujemy na poniższej grafice:

TreningiIndywidualne2