Trener Jacek Magiera ambasadorem „PROFBUD Cup”

Z wielką radością informujemy, że trener Jacek Magiera został ambasadorem turnieju „PROFBUD Cup”, którego już szósta edycja odbędzie się w Krośnie w dniach 8-9 grudnia 2018 roku.

JacekMagiera

To jeden z najbardziej zaangażowanych trenerów w rozwój szkolenia polskiego futbolu i osoba, której charyzma i postawa życiowa budzi wielki szacunek w środowisku. Jacek Magiera jest trenerem Reprezentacji Polski U-20 🇵🇱oraz pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Sportowego ds. Rozwoju Piłki Młodzieżowej, jak również działa w PZPN w Departamencie Szkolenia i Reprezentacji Narodowych.

Trener Jacek Magiera najbardziej jest kojarzony z Legią Warszawa w której wiele lat pracował w sztabach trenerskich oraz jak dobrze pamiętamy prowadził Legię w Lidze Mistrzów w meczach z Realem Madryt, Borussią Dortmund i Sportingiem Lizbona czy w Lidze Europy z Ajaxem Amsterdam. W sezonie 2016/2017 zdobył z Legią tytuł Mistrza Polski.

„Trener Jacek Magiera odwiedzi nas w Krośnie podczas turnieju i z pewnością przygotuje miłą niespodziankę” – powiedział Grzegorz Raus pomysłodawca turnieju.

Foto: Łączy nas Piłka.